Assassin´s Creed Codename Jade

Assassin´s Creed Codename Jade jde na telefon, Nexus zase bude VR

14. 6. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Během včerejšího Ubisoft Forward jsme se mohli dočkat několika skutečně zajímavých novinek, především u Avatar: Frontiers of Pandora a Assassin´s Creed Mirage. U druhého jmenovaného chvíli zůstaneme, ve hře jsou totiž ještě dva projekty ze stejného univerza a nejenže jsme se dočkali jejich teaserů, ale také jsme se mohli podívat, o čem skutečně budou.

Assassin´s Creed Codename Jade

Assassin´s Creed Codename Jade bude free-to-play mobilní titul postavený na Unreal Engine a bude dostupný jak na iOS, tak Android. Oficiálně se také velmi brzy spustí beta testování. Codename Jade se bude odehrávat 215 let před naším letopočtem, tedy přesně mezi Assassin´s Creed Odyssey a Assassin´s Creed Origins. Objevíme se v něm v první sjednocené říši dynastie Qin v Číně, což je doba, kde začíná obchod a kulturní výměna mezi východem a západem. Takže opět se něco naučíte o historii.

Hráči budou mít tvář adoptovaného dítěte mistra Wei Yu, které se jmenuje Xia. Budete mít za úkol zastavit nebezpečí, které bují od Velké zdi až po císařské hlavní město Xianyang. K dispozici budete mít otevřený svět a také získáte možnost si plně přizpůsobit svého avatara vaší identitě. Ze zbraní budou k dispozici čínská kopí, dvojité meče nebo luky, je zde tedy opět inspirace historií. Assassin´s Creed Codename Jade je očividně velký příslib, tak uvidíme, jak se přenese komplexnost konzolí na mobilní telefony. Pokud vás bude zajímat více, koukněte na oficiální stránky hry.

Assassin´s Creed Nexus VR

Ezio, Kassandra, Connor. Tři možná nejslavnější asasíni, kteří se v celé sérii Assassin´s Creed objevili. Jasně, mám radši Alexia než Kassandru, ale to už je čistě osobní volba. Každopádně do jednoho z těchto tří zabijáků se budete moci převtělit v plánovaném Assassin´s Creed Nexus VR. Chtěli jste někdy bojovat se Sparťany v tváří v tvář? Tak přesně to vám hra umožní. Virtuální realita má být nastavena na míru každému hráči, včetně velmi intuitivního boje. Titul má vyjít už někdy během letošního roku, ačkoliv datum zatím není pevně stanoveno. K dispozici bude na VR / Meta Quest 2 / Meta Quest 3 / Meta Quest Pro.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.