Assassins Creed Black Flag - ps plus extra

Assassin's Creed IV: Black Flag dostává po deseti letech novou aktualizaci

25. 7. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Podle všeho asi nejlepší díl série Assassin's Creed IV: Black Flag, který vyšel v roce 2013, dostává po deseti letech novou aktualizaci s označením 1.08.

Zmíněná aktualizace 1.08 pro AC IV: Black Flag dorazila v posledních hodinách na platformy Steam a Ubisoft Connect. Její velikost činí kolem 13 MB a zaměřuje se na problém se spuštěním v režimu okna (windowed mode). Určitě je vyřešení problému chvályhodné, avšak nastává otázka, proč tato aktualizace přichází až po deseti letech od vydání.

Objevují se zvěsti, že Ubisoft připravuje plnohodnotný remake Assassin's Creed IV: Black Flag. Může snad vydání aktualizace 1.08 s připravovaným remakem nějak úzce souviset? Možné je samozřejmě všechno.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.