Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin's Creed Mirage nebude při vydání dostupný na Steamu

27. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nadcházející pokračování série Assassin's Creed s podtitulem Mirage nebude v den vydání dostupné na Steamu, oznámil Ubisoft.

Přesun některých her od Ubisoftu na platformu Steam v posledních měsících dával alespoň malou naději na to, že by tato společnost mohla změnit svoji politiku a na Steam přinášet své nadcházející tituly ihned po vydání. Poslední oznámení však pohřbilo i ty poslední naděje. Assassin's Creed Mirage totiž kromě konzolí vyjde také na PC, ovšem jen na oficiálním Ubisoft Store a Epic Games Store, které nejsou pro mnoho hráčů příliš oblíbené. I přesto očekáváme, že se hra nakonec na Steamu objeví. Bude tomu ale pravděpodobně až po skončení exkluzivity pro Epic Games Store, která bude trvat minimálně jeden rok.

Assassin’s Creed Mirage vyjde 12. října letošního roku pro Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC (Ubisoft Store a Epic Games Store).

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.