Assassin‘s Creed Valhalla náhled

Assassin‘s Creed Valhalla dostane velký podzimní update

2. 10. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Podle posledního tweetu na oficiálním profilu vikingské legendy Eivor a jejího týmu bychom se už 5. října měli těšit na nový update. Následovat bude ještě v říjnu nový patch a herní rozšíření Discovery Tour: Viking Age. A můžeme se těšit i na něco navíc.

Ubisoft zatím neprozradil přesný obsah nového updatu 1.3.2 a co nového to hráčům do Assassin‘s Creed Valhalla přinese. V předchozí verzi updatu, která vyšla 7. září, jsme se dočkali nových říčních lokací pro vikingské nájezdy, nebo třeba nových skillů a vybavení. Je tedy možné, že bychom mohli něco podobného očekávat i tentokrát. Své konkrétní datum, tedy 19. října, dostalo i herní rozšíření Discovery Tour: Viking Age, a to zdarma pro majitele všech verzí původní hry Assassin’s Creed Valhalla. Jak už známe z některých dřívějších dílů série Assassin’s Creed, v tomto nebojovém vzdělávacím rozšíření jde hlavně o získávání nových historických znalostí. Samozřejmě všechno tematicky zaměřeno k původní hře, takže budeme objevovat nejen krásy drsné Anglie devátého století, ale hlavně některé aspekty života tamních vikingů.

Po vydání rozšíření Discovery Tour by měl následovat další update, Ubisoft jej už teď označuje jako update 1.4.0, což zní, jako by se chystalo něco většího. Vypadá to taky, že spolu s tímto updatem by mohl být spuštěn podzimní Oskoreia festival podle vzoru tradiční norské oslavy tamní podoby Divokého honu. Ubisoft zatím neohlásil přesná data vydání updatu 1.4.0 ani Oskoreia festivalu, potvrdil jen, že se dočkáme letos na podzim.

Zdroj: pcgamesn.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.