Fortnite a Naruto Crossover

Fortnite a Naruto budou mít crossover

11. 11. 2021
Zdroj náhledu: Fortnite

Po zdánlivě nekonečném množství fám Fortnite oficiálně oznamuje, že dochází ke crossoveru s anime seriálem Naruto. Během posledních let se Fortnite stalo ukázkovým příkladem slova crossover. Tato free-to-play hra přijala za tu dobu nemalé množství skinů ze všech druhů popkultury, ale anime ještě nemá svého zástupce. Kdo tak může být lepším zástupcem než anime Naruto Shippuden, které přistane do hry v blízké době. Epic Games přidává do tohoto battle royale crossoverové skiny každou chvíli. Před pár týdny přidali postavy Paula Atreida a Chani z filmu Duna a hned potom Arcane Jinx z populární MOBA hry League of LegendsFortnite ohlásil tuto novinku příspěvkem jediného obrázku na svůj twitter, na němž byla obloha plná mraků, kterou každý správný fanoušek Naruta okamžitě rozpoznal, překrytá logem hry Fortnite a seriálu Naruto Shippuden. Pod oběma logy byla fráze „Věř tomu!“, která slouží jednak k potvrzení samotného crossoveru, a jednak je to slogan, který Uzumaki Naruto používá. Vydání updatu bylo potvrzeno na den 16. listopadu 2021.

Potvrzení Naruta vyvolalo jisté zvěsti o tom, že by se mohla do hry dostat i skrytá listová vesnice a že by se mohlo stát předzvěstí dalších anime crossoverů. Podle zvěstí z července Shueisha, majitel časopisu Shonen Jump, spolupracoval s Epic Games na anime crossoverech, a díky Narutovi by se do hry mohly časem přidat i jiné seriály, jako jsou Bleach, Demon Slayer, One Piece, My Hero Academia, Dragon Ball a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že anime disponuje velkou škálou postav, bude zajímavé vidět, které z nich se do hry dostanou a jaké verze těchto postav budou k dispozici. Je zaručeno, že se Uzumaki Naruto objeví jako první a bude protagonistou, stejně jako Uchiha Sasuke, který je také extrémně pravděpodobným kandidátem, protože je stejně důležitý a oblíbený. Oba si po celý seriál prošli mnoha formami, které se pravděpodobně stanou i skiny postav ve hře. Hráči by měli sledovat úplné odhalení, které bude 16. listopadu. A i když je příchod Naruta do Fortnite jistě velká věc, brzy se do hry dostane i další zajímavý crossover. Podle nedávného úniků informací by mohly nově přibýt také postavy ze hry Fall Guys.


Článek pro Gaming Professors napsal Michael Pavlík.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.