Blizzard chystá návrat BlizzConu v roce 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard Entertainment
Každoroční konference jménem BlizzCon, kterou pořádá společnost Blizzard Entertainment, by se mohla konečně vrátit. Vyplývá to z nedávných prohlášení.
Během uplynulých minulých let se musela spousta fanoušků, již se věnovali mnoha koníčkům, jako jsou cosplaye apod., vypořádat se zrušením fyzických srazů. V herním průmyslu se akce přeložily do digitální podoby nebo se v horším případě zrušily. Takovým příkladem je letošní konference E3, která byla zrušena jak prezenčně, tak i digitálně. Tato narušení se dotkla dokonce i Blizzardu, který svoji konferenci zrušil v letech 2019, 2020 a 2022. Přestože v roce 2021 se uskutečnila, byla pouze digitální formou, což mnohé fanoušky neuspokojilo. V následujícím roce byla konference zrušena kvůli žalobě, již obdržela společnost za sexuální diskriminaci.
Fanouškům opět svítá naděje na lepší časy, jelikož nová vedoucí BlizzConu April McKee oznámila, že se usilovně pracuje na plánu vrátit BlizzCon fanouškům v roce 2023. V současné době není žádné známé datum. Můžeme však doufat, že se konference navrátí do fyzického prostředí, čímž si Blizzard nakloní svoji komunitu, která je z počínání společnosti dost rozpačitá, a vztahy s fanoušky byly tak dost napjaté. Blizzard proto upozornil, že mají v plánu také oslavit svoji komunitu. Blizzard tak věří, že tímto krokem se může postupně obnovit důvěra fanoušků, která byla dosti narušena sexuálními obviněními a frustrací kolem nové mobilní hry Diablo Immortal.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn