Bloober team - the medium

Bloober Team připravují nový hororový titul

7. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářský tým Bloober Team spolupracuje s vydavatelem Rogue Games na svém dalším projektu. Mělo by se jednat o nový hororový titul, o kterém není zatím nic bližšího známo.

Bloober Team je známý svým titulem The Medium, stejně jako ostatními hororovými hrami Layers of Fear, Observer a Blair Witch. Rogue Games zase tvoří průmysloví veteráni z mnoha různých společností, jako jsou například Sony, Activision, Electronic Arts a Apple.

„Nemohli jsme být nadšenější ze spolupráce s Rogue na tomto neuvěřitelném projektu.“ Napsal v prohlášení výkonný ředitel Bloober Team Piotr Babieno. „Jsme hrdí na to, že vyrábíme hry, které posouvají hranice originality a ponoření se do hraní, a jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat se společností, která sdílí naši vizi.“

Žádné další podrobnosti o hře nebyly odhaleny. Titul by se měl zaměřit na využití nejnovější generace konzolí, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. „Obdivovali jsme temné a nádherné hry Bloober Teamu už roky. Ihned jsme také věděli, že jsou jediným týmem.“ Prohlásil Matt Casamassina, generální ředitel Rogue Games. Vytvoření nezapomenutelných, originálních a nápaditých her vyžaduje čas a péči. Zároveň se nemůžeme dočkat, až později oznámíme podrobnosti o tomto projektu.“

Mezitím se podívejte na recenzi The Medium od Michala Mráze na našich stránkách.

Zdroj: gamespot.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.