BoneTown – logo

BoneTown – honba za větším pytlem

9. 6. 2021
Zdroj náhledu: D-Dub Software

Nedávno jsme pro vás recenzovali titul BoneCraft od nezávislého studia D-Dub Software. Když nám tvůrci oznámili, že pracují na své nové hře jménem BoneTown, nemohli jsme odolat pokušení a hned jsme ji prostě museli mít. BoneCraft byla vskutku hra, kdy jste jen tázavě zírali na monitor s otevřenou pusou, jestli to tvůrci myslí vážně. Proto jsem rád, že vám tento nový šílený počin můžeme představit.

BoneTown aneb město pořádné jízdy

Předešlý titul BoneCraft byl bláznivou a zábavnou jízdou a nikdo moc nečekal, že by se mohl najít kousek, co by ho překonal. Nakonec se to D-Dub podařilo a BoneTown je mnohem šílenější bláznovinou, která vám to dá jasně najevo hned při spuštění hry. 

Představte si, že se jednoho krásného a slunného dne opalujete u moře, vše kolem vás je poklidné, a proto se rozhodnete, že si jednoduše na sluníčku trochu zdřímnete. Vaši relaxační chvilku probere frajer, který na vás vypouští žlutý déšť, a ještě je to taková alfa, která vás seřve za to, že jste se probudili. Sice mu potom dáte nakládačku, ale i tak je to frajer. Nemusíte být však naštvaný, že jste byl pochcán, protože na scénu hned poté přichází blonďatá hot chick Mandy, co vám vysvětlí, jak to zde chodí… a že máte mimochodem malého pelikána, za kterého by se styděl i Frodo Pytlík. Pokud chcete rubat ty největší šťabajzny, které město nabízí, musíte si váš pytlíček pořádně zvětšit na standardy Barbara Conana. Teď ovšem kvůli svému mini šourku můžete mít jen obéznější macatice.  Jednoduše, Vítejte v BoneTownu!

Honba za větším pytlem

BoneTown je první hrou od studia D-Dub, která umožňuje volný pohyb po mapě a zároveň kombinuje akční dobrodružnou hru s kvalitním sexem, drogami a hardcore zážitkem, který jen tak nedostanete z hlavy. Tato hra si dělá srandu z oblíbených titulů, jako jsou Grand Theft Auto, Red Dead Redemption a South Park. 

Přestože má BoneTown příběhovou linii, zvětšování vašeho pinďíka je hlavní náplní. Od samého počátku hry se prosexujete až na samotný závěr a vyjdete z toho jako totální alfa. Slečny v tomto městě jsou dychtivé a nenáročné. Jediné, co chtějí, je pořádný klacek. Čím častěji máte sex, tím více se váš pelikán zvětšuje, a díky tomu si pak můžete troufnout na pořádné samičky.

Sexu se nevyhnete

Pokud byste se chtěli sexu nedej bože vyhnout a žít s vědomím, že i Frodo Pytlík je větší samec než vy, tak máte smůlu. Sex je opravdu nedílnou součástí hry, protože díky němu si nejen zvětšujete mužství, ale třeba takové orálové rodeo vám doplňuje životy a anální sex vám dodává jak bonusové body pro vašeho lachtana, tak i do života. Jak jsem říkal výše, prosexujete se až do konce. 

Sexuální akt funguje v rámci minihry stejně jako v BoneCraftu. Máte zde opět čtyři ukazatele, dva z nich znázorňují vzrušení jak vaše, tak to dívčí. Pro vás, jak už to tak bývá, je samozřejmě nejdůležitější ten dívky, jakmile ho totiž naplníte, dívka se jednoduše uspokojí. Toho docílíte tak, že budete ovlivňovat rychlost a sílu vašich přírazů. Pozice si můžete libovolně přepínat a jako bonus má každá ještě jednu malou modifikaci, která ale nijak neovlivní samotné vzrušení postav. Můžete tak akorát ženu poplácat po zadku, mluvit na ni vulgárně nebo jí ho narvat až do krku. Nové polohy si akorát musíte zakoupit u těžce pracujících žen na ulici. Můžete je případně rovnou nechat, aby si vás osedlaly, ale budete si za to muset zaplatit.

Příběh ve stylu GTA, jen bláznivější?

V příběhové linii na vás čeká dvanáct bláznivých misí, které jsou plné násilí, drog, alkoholu a samozřejmě sexu. Hned první mise vám ukáže, že si tento titul nebere servítky s nikým a s ničím. Pro jednu drogově závislou a těžce pracující pouliční slečnu musíte najít kvalitní matroš. Když ho seženete, odmění se vám kvalitním orálosem, který jste v životě nezažili. Vy jako klasický galantní gentleman nemůžete přeci nechat slečnu v nouzi, a proto se vydáváte na nebezpečnou cestu plnou ostrých a tvrdých chlapů. Dělám si legraci, snadno zmlátíte pár chlapů v bílých spoďárech, ti vám pak dají matroš, který následně zanesete sličné dámě, a vy si můžete vychutnat rozkoš bezzubého orálního sexu. 

Pokud zrovna nechcete plnit hlavní mise, můžete se vydat na prozkoumávání města BoneTown. Malebné městečko vám nabízí více jak třicet pět různých aktivit – sexuální orgie, pošpinit nějakého vola, zabrání nepřátelské vlajky, mlácení hipíků aj. Rozhodně se v této hře nudit nebudete

Tímto veškerá inovace končí

BoneTown je po grafické i po technické stránce úplně totožný s předchozím titulem, ať už se jedná o modely postav, zbraní či ovládání samotného aktu. Studio D-Dub vsadilo na jistotu a celkem se jim to podařilo. Nemuseli zdlouhavě přemýšlet nad novými modely nebo nad změnou herních mechanik, ale mohli se rovnou soustředit na pár nových inovací, které zlepší titul. Mise i samotné aktivity jsou zábavné, ale později se stanou hodně repetitivní záležitostí, která vás může nakonec omrzet.

BoneTown je skvělou zábavou, která vás ihned upoutá díky své praštěnosti. Samozřejmě se jedná o titul, který nebude pro všechny hráče. Pokud tomu dáte šanci, určitě vás dostane, ať na svůj černý humor nebo samotnou erotiku. Studio D-Dub předčilo svůj předchozí titul BoneCraft a vydalo nezapomenutelný kousek, jemuž podobný jsme dodnes opravdu nikdy v životě nehráli. Teď jen čekat, jestli se rozhodnou nasadit laťku ještě o něco výš. Přeci jen, kdo jiný by toho byl schopen.

Klady
 • černý humor
 • dabing postav a jejich scénář
 • volný pohyb po mapě
Zápory
 • repetitivní mise
Platforma PC
 • Datum vydání 08.06.2021
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.