Zaklínač

Bude další zaklínačský komiks s Geraltem o Třech malých prasátkách?

27. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Nedávno jsme vás informovali o tom, že v tichosti vyšel komiks s povídkou Zrnko pravdy (A Grain of Truth), která je naprosto perfektně zpracována. Dark Horse se ale po šesti komiksech rozhodl vytvořit další příběh. Nyní by se mělo jednat o čtyřdílný The Witcher: The Ballad of Two Wolves (volně přeloženo jako Zaklínač: Balada dvou vlků). Oněmi posledními dvěma většími komiksy byly Blednoucí vzpomínky a Nářek čarodějnice.

V nejnovějším komiksu by se měl Geralt dostat do města Grimmwald, kde se objevují drby ohledně výskytu vlkodlaka a příchodu tří záhadných sester. Příběh by ale měl dle obálek zveřejněných serverem Polygon čerpat spíše z klasických pohádek, jako jsou Červená Karkulka nebo Tři malá prasátka. Naštěstí je tu i jistý komediální aspekt, když se do nejnovějšího problému zaplete opěvovaný básník Marigold.

Zdroj: DarkHorse

První část komiksu The Witcher: The Ballad of Two Wolves se na zahraničním trhu objeví 21. 12. 2022. Kresbu si bere na starosti Miki Montlló a autor scénáře je Bartosz Sztybor, který má na starosti právě komiksy Blednoucí vzpomínky nebo Nářek čarodějnice. Doufejme tak, že oblíbené vydavatelství Crew jej vydá co nejdříve i u nás a že všechno ostatní bude povedenější než u Nářku čarodějnice.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.