Dragon Ball The Breakers - přeživší

Bylo oficiálně oznámeno Dragon Ball: The Breakers

22. 11. 2021
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Společnost Bandai Namco dnes oficiálně oznámila nový titul pro více hráčů Dragon Ball: The Breakers. Na více podrobností si však budeme muset ještě počkat.

Dragon Ball: The Breakers se bude odehrávat ve světě Dragon Ball: Xenoverse a umožní nám vžít se do role známých rivalů, jako je Rider nebo jeden z celkových sedmi Survivors bez superschopností. V případě Ridera bude vaším úkolem použít ohromující sílu k likvidaci Survivors. Ti byli chyceni v čase, který je uvěznil na neznámém místě, a jedinou možností, jak porazit Ridera a uniknout pomocí stroje času, je vzájemná spolupráce. Hráči mimo jiné budou moci využít i různé předměty na bojišti, díky kterým mohou strategicky uniknout z herního pole. Dragon Ball: The Breakers navíc propojí uložená herní data z Dragon Ball: Xenoverse 2.

Zdroj: Bandai Namco

Titul vyjde v roce 2022 pro PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. V případě verze na PC bude k dispozici i uzavřená beta.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.