children of morta uvod

Bylo oznámeno datum vydání Children of Morta: Ancient Spirits DLC

2. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Kromě oznámení data vydání videohry s názvem Children of Morta: Ancient Spirits DLC je vydána i nová upoutávka.

Roguelike videohra Children of Morta umožňuje hráčům hrát za rodinu Bergsonových při obraně země před příšerami. Children of Morta vyvinulo herní studio Dead Mage a vydala ji společnost 11 Bit Studios. Hra si stále udržuje podporu jak od vývojářů, tak i od komunity hráčů.

Od svého vydání v roce 2019 dostává hra nový obsah prostřednictvím aktualizací. Některé z nich přidaly novou postavu nebo více herního obsahu pro hráče. Nyní však vychází nové DLC s názvem Ancient Spirits. Díky tomu se do hry přidá nový příběh i další obsah, na který se hráči již těší.

Dead Mage nedávno zveřejnilo svůj nový trailer na DLC Ancient Spirits. V níž vidíte rychlý pohled do chystaného obsahu DLC. Samotná upoutávka nám ukazuje příběh prostřednictvím rodiny Bergsonových sedících u krbu. Odhaluje nám, že Ancient Spirits přinese novou hratelnou postavu. Charakter jev traileru vykreslen jako legendární válečník, jenž levituje a má určité nadpřirozené schopnosti.

Samotný trailer je krátký a ukazuje pouze rychlý pohled na novou hratelnou postavu. Poté nám prozradí, že DLC bude k dispozici od 7. října 2021 a zakoupíte ho na všech platformách.

Jméno postavy sice není uvedeno v upoutávce, ale podle popisu Ancient Spirits v Microsoft Storu se jmenuje Yajouj´Majouj. Postava je legendárním hrdinou, který je spojený s tragickým milostným příběhem. Ten se odehrává mezi lidským mužem jménem Yajouj a skřítkem jménem Majouj. Podle popisu by měl mít možnost přepínat mezi dvěma různými formami, což vytvoří jedinečný bojový styl.

Hráči se tedy více dozví o Yajouj´Majouj letos v říjnu. Díky tomu si můžete vyzkoušet své nové schopnosti v herním režimu Family Trials. Spolu s novou postavou by se měly objevit také kosmetické skiny pro každou postavu ve hře. DLC totiž přidá systém Skin, což bude nová sekce v nabídce při výběru postav. Zde si hráči mohou vybrat speciální masky pro postavy. Dále by se tu měly objevit i nové relikvie, kouzla a tak dále.

Children of Morta naleznete k dispozici na PC, PS4, Switch a Xbox One.

Zdroj:gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.