children of morta uvod

Bylo oznámeno datum vydání Children of Morta: Ancient Spirits DLC

2. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Kromě oznámení data vydání videohry s názvem Children of Morta: Ancient Spirits DLC byla vydána i nová upoutávka.Roguelike videohra Children of Morta umožňuje hráčům hrát za rodinu Bergsonových při obraně země před příšerami. Children of Morta byla vyvinuta herním studiem Dead Mage a vydala ji společnost 11 Bit Studios. Hra si stále udržuje podporu jak od vývojářů, tak i od komunity hráčů.Od svého vydání v roce 2019 dostává hra nový obsah prostřednictvím aktualizací, z nichž některé přidaly novou postavu nebo více herního obsahu pro hráče. Nyní však vychází nové DLC s názvem Ancient Spirits a díky tomu se do hry přidá nový příběh i další obsah, na který se hráči již těší.

Ancient Spirits bylo nedávno oznámeno novým trailerem, který nám umožňuje rychlý pohled do chystaného obsahu DLC. Samotná upoutávka nám ukazuje příběh prostřednictvím rodiny Bergsonových sedících u krbu. Odhaluje nám, že Ancient Spirits přinese novou hratelnou postavu, která je zde zobrazena jako levitující legendární válečník s určitými mystickými schopnostmi, připravující se na boj proti nepřátelům.

Samotný trailer je krátký a ukazuje jen rychlý pohled na novou hratelnou postavu, než nám prozradí, že DLC bude k dispozici od 7. října 2021 a bude jej možné zakoupit na všech platformách.Jméno postavy sice není uvedeno v upoutávce, ale podle popisu Ancient Spirits v Microsoft Storu se jmenuje Yajouj´Majouj. Postava je legendárním hrdinou, který je spojený s tragickým milostným příběhem ve hře mezi lidským mužem jménem Yajouj a skřítkem jménem Majouj. Podle popisu by měl mít možnost přepínat mezi dvěma různými formami, což vytvoří jedinečný bojový styl.

Hráči se tedy více dozví o Yajouj´Majouj letos v říjnu a budou si moci vyzkoušet své nové schopnosti v herním režimu Family Trials. Spolu s novou postavou by se měly objevit také kosmetické skiny pro každou postavu ve hře. DLC totiž přidá systém Skin, což bude nová sekce v nabídce při výběru postav, kde si hráči mohou vybrat speciální masky pro postavy. Dále by se tu měly objevit i nové relikvie, kouzla a tak dále.

Children of Morta je k dispozici na PC, PS4, Switch a Xbox One.

Zdroj:gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.