Teaser na nový Layers of Fear ukazuje sílu Unreal Enginu 5

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Bloober Team

Že autoři z Bloober Team skuteční umí dělat hororové hry, už dávno víme. Přesvědčily nás o tom zejména tituly jako Blair Witch, The MediumObserver: System Redux a všemi tolik milovaná série Layers of Fear. Zdá se, že zrovna té není ještě všem dnům konec, protože se v novém teaseru dozvídáme o jejím návratu. V pořadí již třetí pokračování hlavně poukazuje na sílu Unreal Enginu 5, na kterém je nový díl vyvíjen a vypadá to vážně skvěle.

Zatím jsme se toho nedozvěděli mnoho kromě plánovaného roku vydání (2022) a náznaků, že se zřejmě navrátíme zpět k událostem prvního dílu do malířovy choré mysli. O tom, zda půjde o přímé pokračování, prequel či zcela nový příběh, můžeme vést pouze spekulace. Pro více informací nám nezbývá než počkat, až nám polští tvůrci odtajní více detailů. Už teď se ovšem máme na co těšit. Layers of Fear je jedna z mála hororových her, které jsem dokázala i já, jakožto jejich zarytý odpůrce a posera, dohrát a užít si ji se vší parádou.

Původní Layers of Fear vyšlo v roce 2016 a dočkalo se velmi kladných reakcí, druhý díl z roku 2019 už na tom byl o něco málo hůře, ale vesměs se recenze držely spíše kladných hodnocení.

Zdroj: Bloober Team

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn