Bylo zveřejněné datum bety pro Overwatch 2

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Overwatch 2 se podle všeho konečně přibližuje k letošnímu datu vydání. Beta Overwatch 2 byla oznámena na začátku tohoto týdne a nyní Blizzard hráčům sdělil konkrétní datum, kdy si ji mohou vyzkoušet.
Do tohoto týdne bylo o oficiálním stavu vývoje hry jen velmi málo informací. V listopadu loňského roku bylo oznámeno, že titul bude odložen, ale bylo poskytnuto jen velmi málo informací o důvodech odkladu. Pravděpodobně za to mohou skandály, které v posledních měsících otřásly společností Activision Blizzard, přičemž vývojářské týmy vyjádřily svou nespokojenost s generálním ředitelem Activision Blizzard Bobbym Kotickem. V posledních měsících se také změnil vývojový tým. Jeff Kaplan, ředitel hry Overwatch, opustil Activision Blizzard ještě předtím, než se objevily skandály týkající se této společnosti.

Společnost Blizzard oznámila, že beta verze PvP hry Overwatch 2 bude spuštěna 26. dubna. Hráči se mohou do bety Overwatch 2 přihlásit prostřednictvím uvedeného odkazu. Beta bude obsahovat standardní zápasy na obvyklých mapách Overwatch, čtyři nové mapy a také nový herní režim Push. Vrátí se všechny původní postavy i nový hrdina – Sojourn – přičemž několik hrdinů bylo přepracováno, včetně Orisy, Doomfista, Bastiona a Sombry.

Zdroj: igdb.com

Overwatch 2 se místo původního formátu 6v6 změní na nový formát 5v5, což podle Blizzardu zlepší matchmaking tím, že ze hry zmizí role toho nejméně důležitého tanka. Hráči, kteří v původní hře překročili hranici 4000 SR (skill rating), se obvykle potýkali s dlouhými čekacími dobami, které v některých případech dosahovaly až hodinové délky.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn