Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 je tu s novým příběhovým trailerem

8. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Do vydání letošního Call of Duty: Modern Warfare 2 zbývají už jen necelé tři týdny, což je pro fanoušky skvělá zpráva. Ještě lepší je tu ale pro ty, kteří si hru předobjednali. Těm se čekání zkrátí o týden, do celé kampaně se tak mohou dostat v předstihu. Oficiální singleplayer nyní vydal launch trailer a ten vypadá velice dobře.

V něm si můžeme tak opět všimnout speciální jednotky Task Force 141, která je nasazovaná do misí po celém světě, především do boje s teroristy. Při nasazení někde v Jižní Americe nyní vyhledává teroristu, který je i údajně překupníkem drog – příběh tak propojí válku s drogami a s terorismem. Do hry se vrátí kapitán John Price, John „Soap“ MacTavish, seržant Kyle „Gaze“ Garrick a oblíbený Ghost. Call of Duty: Modern Warfare 2 vyjde na PC, PlayStation 4 a 5 a Xbox One a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.