COD Vanguard Mutliplayer zdarma

Multiplayer Call Of Duty: Vanguard můžete hrát tento víkend zdarma

20. 11. 2021
Zdroj náhledu: Activision

Multiplayer nedávno vydaného Call of Duty: Vanguard je právě teď zdarma po dobu čtyř dnů. Víkend zdarma odstartoval 18. listopadu a potrvá do 22. listopadu, s jeho příchodem přichází do hry spuštění nové mapy Shipment. Kompletní recenzi na Call of Duty: Vanguard najdete na našem webu.

Multiplayer nabízí několik různých módů, jako je např. TEAM DEATHMATCH a DOMINATION, ve kterých zabíráte pozice, nebo třeba HARDPOINT, ve kterém se musí váš tým udržet v pohybujícím se kruhu déle než nepřátelský tým. Hra vám dává na výběr, jestli chcete hrát spíše ve více otevřených mapách, nebo uzavřených. Možností je tu mnoho a téměř každý si vybere módy, které ho budou bavit a budou mu vyhovovat.

V rámci bezplatného víkendu získáte přístup ke kompletní multiplayerové sadě Vanguard, včetně nově spuštěné mapy Shipment. Pokud však chcete hrát režim kampaň a zombie, budete si muset hru koupit. Zakoupením hry také získáte 24hodinový náskok na nové mapě Caldera pro Call of Duty: Warzone, která dorazí v prosinci.

Call of Duty: Vanguard od vývojářského studia Sledgehammer Games a Activision vyšlo 5. listopadu 2021 na PC, PlayStation a Xbox.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.