Warzone náhled

Call of Duty: Warzone dostane konečně nový anti-cheat systém

20. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nový nástroj proti podvádění přijde ještě letos, až bude vydána další mapa ve Warzone.Call of Duty: Warzone je jedna z nejpopulárnějších a nejsnadněji hacknutelných her na světě, která konečně dostane nový anti-cheat systém. Activision oznámil tuto novinku během tiskové konference, v rámci níž oficiálně odhalil nové Call of Duty: Vanguard. Předchozí systém pravděpodobně nahradí současný interní anti-cheat pro každou aktuální hru Call of Duty.

Spekulace naznačující, že Activision pracuje na velké aktualizaci anti-cheatových metod ve Warzone, se víří už měsíce, ale toto je první oficiální potvrzení. Tato aktualizace přijde později v tomto roce spolu se zbrusu novou mapou do Warzone.Není úplně jasné, zda se Activision spojí s poskytovatelem třetích stran, jako je Easy Anti-Cheat nebo BattleEye pro Warzone. Vzhledem k tomu, jak dlouho to trvalo, se však nejpravděpodobněji bude jednat o interně vyvinuté řešení.Aktualizace musí přijít brzy, jelikož ve hře jsou momentálně problémy s častým podváděním a zklamáním ze sezonního obsahu. Celkové nadšení kolem Warzone upadá. Indikátor Twitch Tracker ukazuje v průměru 77 000 diváků na hře Warzone v srpnu ve srovnání se 139 000 diváky o čtyři měsíce dříve. Activision se také potýká se stále sofistikovanějším podvodným softwarem. V roce 2021 jsme viděli podvodníky z Warzone, jak míří na cestu k vítězství, násilně rozbíjejí hru streamerům, vyhrávají, aniž by vůbec mířili, okamžitě ukončují zápasy a odemykají každý skin ve hře. Snad Raven Software dokáže očistit jméno Warzone a získá zpět důvěru hráčů s tímto novým anti-cheat systémem.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.