Captain of Industry - náhledový obrázek

Captain of Industry – plány do budoucna

2. 12. 2022
Zdroj náhledu: MaFi Games

Solidní budovatelská strategie Captain of Industry z dílny MaFi Games si stále drží své vysoké standardy a uživatelská hodnocení. Hra s předběžným přístupem se řadí do kategorie extrémně kladných her a komunita hráčů se stále rozrůstá. V tomto povedeném titulu se ocitáte v roli továrníka, který buduje svou vlastní fabriku, od naprostých základů až po soběstačnou průmyslovou oblast. 

Captain of Industry

V rámci prvního velkého updatu Captain of Industry se s námi vývojáři podělili o plány do budoucna

Hned v úvodu zprávy je informace o nové posile týmu MaFi Games. Tou je nový senior software inženýr Jeremy z Velké Británie. „Ahoj, všichni! Jsem nadšený, že se přidávám k týmu, a těším se, až se do toho pustím. I když mám zkušenosti s optimalizací výkonu, budu pracovat na všech částech hry, od oprav chyb až po nové funkce. Většinou budu pracovat v pozadí, takže mě možná neuvidíte osobně příliš často, ale doufám, že se vám výsledky mé práce budou líbit!“ – Jeremy

V rámci první velké aktualizace hrála velkou roli zejména zpětná vazba od komunity, v rámci níž byly zaznamenány různé žádosti o nové funkce či menší úpravy. Na všechny tyto podněty vývojáři dle svých slov budou brát velký zřetel. 

První velkou změnou bude vylepšení grafiky terénu a simulace. 

„Zásadní změnou technologie vykreslování terénu je rozšíření maximálního počtu podporovaných textur terénu. Hráči se ptali, proč nemohou na zem vysypat různé materiály, a jedním z důvodů bylo, že náš terén podporuje pouze 24 různých textur. To bylo velkým omezením a pracujeme na přepsání vykreslování terénu tak, aby podporovalo až 256 různých textur! To nám umožní přidat do hry více textur, což zvýší vizuální rozmanitost a také umožní hráčům vysypat na zem více různých materiálů.“ – MaFi Games

Nejedná se však o jediné vylepšení terénu. Práce probíhají nejen na celkovém vylepšení grafiky terénu, ale také na přidání nových modelů. V rámci těchto vylepšení přibudou do hry skály, keře, větve, pařezy atd.

Zdroj:  MaFi Games

Vylepšením projde i vykreslování. V tomto případě platí, že ukázka řekne více než tisíc slov.

Zdroj: MaFi Games

Více podrobností naleznete zde.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.