Catapult Feud - Cover

Catapult Feud – posledních několik dnů na Kickstarteru

4. 1. 2022
Zdroj náhledu: Vesuvius Media

Platforma Kickstarter, která pomáhá novým projektům spatřit světlo světa, se pochlubila novým produktem. Tím je hra Catapult Feud, ve které mají protivníci za úkol vybudovat svoji pevnost a současně zničit soupeřovu za pomoci obléhacích strojů. Projekt nezní až natolik originálně, dokud si neuvědomíme, že hra zahrnuje skutečné fyzické modely nejen hradních zdí, ale také katapultů, balist, beranidel, obléhacích lodí a vojáků.

Catapult Feud - katapulty

Zdroj: Vesuvius Media

Autoři hry na začátku požádali o příspěvek ve výši 20 000 dolarů, avšak produkt zájemce oslovil natolik, že získali pro uskutečnění svého snu již více než 250 000 dolarů, a to jim stále zbývají necelé dva týdny, než bude výběr peněz ukončen. Pro získání základní hry je třeba autorům zaslat příspěvek ve výši alespoň 60 dolarů, kdy vyšší příspěvky nabízí zájemcům dodatečný obsah. Vzhledem k propagačnímu materiálu je zřejmé, že hra je cílena zejména na mladší publikum (a jeho tatínky), ale nic nebrání tomu, aby se z Catapult Feud stala zábavná hra na každou párty. Jak tomu však u Kickstarteru bývá, kupující si nemůže být jistý finální podobou produktu až do doby, kdy mu dorazí, pokud se tak vůbec stane.

Zdroj: Vesuvius Media


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.