20 let cd projektu

CD PROJEKT RED slaví 20 let

2. 7. 2022
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Dnem 1. července oslavilo toto studio již druhou dekádu od doby, kdy společnost (tehdy ještě CD PROJEKT) oznámila své zaměření na vývoj her. Samotné studio bylo založeno už v únoru roku 2002. Právě zde začala cesta RPG her, které již dnes tak dobře známe. Studio, které stojí za známými herními tituly, jako je Zaklínač 3: Divoký hon nebo třeba Cyberpunk 2077, si pro fanoušky přichystalo odměny.

CD Projekt RED – Zaklínač 3

Zdroj: CD Projekt RED

K této příležitosti se studio rozhodlo vydávat každý pátek zajímavá fakta o CD PROJEKT RED. Poté ve středu budou uskutečněny speciální streamy, jež budou věnované hrám z tohoto studia. A v pondělí a čtvrtek jsou pro fanoušky připraveny speciální narozeninové výzvy, samozřejmě s dostupnými odměnami. Vývojáři slibují, že to není všechno a můžeme se těšit na další překvapení!

Pokud i vy máte nějaké nezapomenutelné zážitky z her od tohoto studia, můžete se s nimi podělit na jejich webu. Tam můžete poslat své screenshoty, fotografie, kresby nebo cokoliv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Tagy:

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.