20 let cd projektu

CD PROJEKT RED slaví 20 let

2. 7. 2022
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Dnem 1. července oslavilo toto studio již druhou dekádu od doby, kdy společnost (tehdy ještě CD PROJEKT) oznámila své zaměření na vývoj her. Samotné studio bylo založeno už v únoru roku 2002. Právě zde začala cesta RPG her, které již dnes tak dobře známe. Studio, které stojí za známými herními tituly, jako je Zaklínač 3: Divoký hon nebo třeba Cyberpunk 2077, si pro fanoušky přichystalo odměny.

Zdroj: CD Projekt RED

K této příležitosti se studio rozhodlo vydávat každý pátek zajímavá fakta o CD PROJEKT RED. Poté ve středu budou uskutečněny speciální streamy, jež budou věnované hrám z tohoto studia. A v pondělí a čtvrtek jsou pro fanoušky připraveny speciální narozeninové výzvy, samozřejmě s dostupnými odměnami. Vývojáři slibují, že to není všechno a můžeme se těšit na další překvapení!

Pokud i vy máte nějaké nezapomenutelné zážitky z her od tohoto studia, můžete se s nimi podělit na jejich webu. Tam můžete poslat své screenshoty, fotografie, kresby nebo cokoliv jiného. Fantazii se meze nekladou.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.