South Park – logo

Chystá se nová multiplayerová hra South Park

10. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nezávislé studio Question připravuje ve spolupráci se South Park Digital Studios novou multiplayerovou hru z pohledu první osoby ze světa South Parku.

Vyhlásilo konkurz na pozici vedoucího designera v Unreal Engine, přičemž by děj hry měl být zasazený do světa známého seriálu. Jedná se o placenou pozici na plný úvazek. V podmínce je také uvedeno, že je nutná zkušenost s designem úrovní pro více hráčů, což nasvědčuje právě tomu, že by neměl chybět multiplayer. Také zmiňují, že studio využívá Unreal Engine 4. Další podrobnosti prozatím nejsou známé.

Question má na kontě zatím jenom dvě hry – The Blackout Club a The Magic Circle – pro platformy PS4, Steam a Xbox One. Skládá se z bývalých vývojářů AAA titulů, kteří pracovali na hrách jako jsou Thief: Deadly Shadows, BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite, Dishonored, South Park: The Stick of Truth, a South Park: Fractured But Whole.

Zdroj:  www.gamesradar.com


Novinku pro Gaming Professors napsal Miroslav Bocan

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.