American Truck Simulator - hra pro více hráčů

Convoy pro ETS2 a ATS bude podporovat módy a větší počet hráčů

21. 8. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Oficiální multiplayerový režim pro ETS2 a ATS se tímto krokem ještě více přiblíží oblíbenému fanouškovskému TruckersMP, který je tu s námi již několik let.

Zdroj: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software nedávno představili oficiální multiplayerový režim Convoy pro své kamionové hry Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Oznámení doprovázela velká vlna nadšení, ale také otázek, které vývojáři zodpověděli v příspěvku na oficiálním blogu.

Co můžeme v budoucnu očekávat?

Kromě běžných otázek s problémy a návodů se vývojáři rozpovídali i o budoucnosti multiplayerové stránky. V následujících týdnech a měsících se tak můžeme těšit na zvýšení počtu hráčů, kteří budou moci být v jedné relaci. Prozatímní maximální počet je osm, což je na rozsáhlost ETS2 a ATS málo, tak je jenom dobře, že se v tomto ohledu vývojáři budou snažit titul vylepšit.Další příjemným aspektem, jenž přijde v budoucnu, bude podpora modů třetích stran, která v současné době u Convoye taktéž chybí. Tento krok nicméně vyžaduje značné úsilí k optimalizaci, aby se předešlo případným problémům, které mohou fanouškovské mody přinést.

Mimo výše uvedených novinek se v budoucnu dočkáme i podpory dedikovaných serverů a mnoha dalšího.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.