Counter-Strike 2 náhled

Counter-Strike 2 čelí negativním recenzím

2. 10. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Jak jsem očekávala, tak se i stalo. Herní komunita začíná být lehce nespokojená s novým Counter-Strike 2. Přibývá více negativních recenzí na Steamu, které tak trochu ničí reputaci svému předchůdci Counter-Strike: Global Offensive.

Minulý týden ve středu vyšel Counter-Strike 2 a nahradil tak kompletně na Steamu CS:GO. V ten den se jeho nedávné hodnocení řadilo do kategorie „Velmi kladné“, tedy v rozmezí 80 % až 94 % kladných recenzí. Pokud se ale podíváte dnes, tedy 2. října, zaznamenáte menší propad. Nyní se CS2 může pyšnit pouze 75 % kladných nedávných recenzí, což jej řadí do kategorie „Spíše kladné“.

Zdroj: Valve

28. září, tedy den po oficiálním vydání, hru kladně ohodnotilo 11 658 uživatelů Steamu a záporně 9 991. 29. září hru pozitivně ohodnotilo 6 559 a negativně 6003, což je téměř padesát na padesát. Jedná se tedy o docela dost nespokojených hráčů a já jsem velice zvědavá, jak Valve zareaguje.

Někteří hráči si stěžují na odstranění některých herních módů, jako například „Gun Game“. Jiné zase mrzí fakt, že CS:GO bylo ze Steamu staženo úplně. Co se týče mého osobního názoru, tak Counter-Strike 2 s sebou přináší spoustu nového, avšak nové neznamená vždy lepší.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.