Cowboy Life Simulator náhled

Cowboy Life Simulator: Prologue si můžete bezplatně zahrát na Steamu

8. 1. 2022
Zdroj náhledu: RockGame

Již prvního července roku 2020 byl oznámen nový simulátor, který nás zavede do světa plného kovbojů a nese název Cowboy Life Simulator. Po dlouhém roce a půl konečně vyšel Prologue, který si momentálně můžete naprosto bezplatně zahrát na platformě Steam. Recenze pro Prologue momentálně nejsou příliš kladné, avšak můžeme doufat, že vývojáři si hodnocení svých hráčů vezmou k srdci, před vydáním titulu co nejvíce chyb opraví a hru vyšperkují, jak jen bude možné.

O čem Cowboy Life Simulator je?

Nacházíte se v devatenáctém století na americkém západě a jste v roli chudého farmáře. Tento nudný život vás ale už přestane bavit a chcete od života trochu dobrodružství. Nasednete tedy na svého oře a stanete se kovbojem. Tato cesta ale nebude úplně jednoduchá, na každém vašem kroku na vás bude čekat nebezpečí a také se nadále snažíte spravovat vaši rodinnou farmu. V Cowboy Life Simulator budete mít spoustu možností, jak se zabavit. Je nutné, abyste chytali divoké koně, k vaší práci je potřebné mít po svém boku vždy zdravého a silného oře. Také budete stavět či opravovat budovy pro vaše zvířata na farmě. Vašimi nepřáteli budou psanci, kteří vás budou chtít okrást či zabít, musíte se tedy proti nim bránit, anebo se jim nejlépe vyhnout. Ke konci dne neváhejte a zajděte si do baru trochu si odpočinout a zahrát si hazardní hry. K tomu všemu můžete prozkoumávat velký herní svět kolem vás.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.