Cowboy Life Simulator: Prologue si můžete bezplatně zahrát na Steamu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: RockGame
Již prvního července roku 2020 byl oznámen nový simulátor, který nás zavede do světa plného kovbojů a nese název Cowboy Life Simulator. Po dlouhém roce a půl konečně vyšel Prologue, který si momentálně můžete naprosto bezplatně zahrát na platformě Steam. Recenze pro Prologue momentálně nejsou příliš kladné, avšak můžeme doufat, že vývojáři si hodnocení svých hráčů vezmou k srdci, před vydáním titulu co nejvíce chyb opraví a hru vyšperkují, jak jen bude možné.

O čem Cowboy Life Simulator je?

Nacházíte se v devatenáctém století na americkém západě a jste v roli chudého farmáře. Tento nudný život vás ale už přestane bavit a chcete od života trochu dobrodružství. Nasednete tedy na svého oře a stanete se kovbojem. Tato cesta ale nebude úplně jednoduchá, na každém vašem kroku na vás bude čekat nebezpečí a také se nadále snažíte spravovat vaši rodinnou farmu.
V Cowboy Life Simulator budete mít spoustu možností, jak se zabavit. Je nutné, abyste chytali divoké koně, k vaší práci je potřebné mít po svém boku vždy zdravého a silného oře. Také budete stavět či opravovat budovy pro vaše zvířata na farmě. Vašimi nepřáteli budou psanci, kteří vás budou chtít okrást či zabít, musíte se tedy proti nim bránit, anebo se jim nejlépe vyhnout. Ke konci dne neváhejte a zajděte si do baru trochu si odpočinout a zahrát si hazardní hry. K tomu všemu můžete prozkoumávat velký herní svět kolem vás.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn