Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 se dočká pořádného rozšíření

8. 9. 2022
 

CD Projekt Red konečně představil příběhové rozšíření hry Cyberpunk 2077. Rozšíření se jmenuje Cyberpunk 2077: Phantom Liberty a vyjde v roce 2023 výhradně na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC a Google Stadia. Po všech problémech, které nastaly s PlayStation 4, bylo rozšíření pro tuto konzoli vynecháno. Podle přiloženého traileru to vypadá, že se vrátí milovaný Johnny Silverhand a spolu s ním možná i herec Keanu Reeves.Autoři hry říkají, že Cyberpunk 2077: Phantom Liberty bude špionážní thriller a bude se odehrávat ve čtvrti Night City, která je vytvořena speciálně pro rozšíření. Johnnyho navíc doplní hned několik nových postav.

Zároveň s rozšířením bylo i oznámeno, že patch 1. 6. bude poslední aktualizací pro starou generaci konzolí (bez těch chyb, co budou opravovat). Patch nabídne také mnoho tematických věcí, které ukáže animovaný seriál Edgerunners, jehož premiéra bude už 13. 9. na Netflixu. Jinak patch přinese opět spoustu nových tajemství, vylepšený fotorežim, další výbavu a samozřejmě nějaký ten quest.

Do hry také přijde funkce šatníku, šest nových palných zbraní, včetně útočné pušky Kyubi (což ve mně evokuje Naruta), a hned pět zbraní pro boj z blízka – mačeta, sekera a různé druhy nožů. Rovnou si to tedy shrneme, protože nás čeká obrovský patch, který hodně ovlivní budoucnost nyní už oblíbené hry.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.