Cyberpunk 2077 se dočká pořádného rozšíření

Sdílet
Sdílet
Sdílet
CD Projekt Red konečně představil příběhové rozšíření hry Cyberpunk 2077. Rozšíření se jmenuje Cyberpunk 2077: Phantom Liberty a vyjde v roce 2023 výhradně na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC a Google Stadia. Po všech problémech, které nastaly s PlayStation 4, bylo rozšíření pro tuto konzoli vynecháno. Podle přiloženého traileru to vypadá, že se vrátí milovaný Johnny Silverhand a spolu s ním možná i herec Keanu Reeves.
Autoři hry říkají, že Cyberpunk 2077: Phantom Liberty bude špionážní thriller a bude se odehrávat ve čtvrti Night City, která je vytvořena speciálně pro rozšíření. Johnnyho navíc doplní hned několik nových postav.
Zároveň s rozšířením bylo i oznámeno, že patch 1. 6. bude poslední aktualizací pro starou generaci konzolí (bez těch chyb, co budou opravovat). Patch nabídne také mnoho tematických věcí, které ukáže animovaný seriál Edgerunners, jehož premiéra bude už 13. 9. na Netflixu. Jinak patch přinese opět spoustu nových tajemství, vylepšený fotorežim, další výbavu a samozřejmě nějaký ten quest.
Do hry také přijde funkce šatníku, šest nových palných zbraní, včetně útočné pušky Kyubi (což ve mně evokuje Naruta), a hned pět zbraní pro boj z blízka – mačeta, sekera a různé druhy nožů. Rovnou si to tedy shrneme, protože nás čeká obrovský patch, který hodně ovlivní budoucnost nyní už oblíbené hry.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn