Další tvrzení, že GTA 6 vyjde na konci roku 2024

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rockstar
Známý leaker uvedl, že GTA 6 pravděpodobně nevyjde před koncem roku 2024, a rovněž teoretizoval, že by celá hra mohla být oznámena před koncem letošního roku.

Uživatel Twitteru a tvůrce časopisu Rockstar Chris_Klippel nedávno prohlásil: „Ve vývoji GTA 6 bylo dosaženo významného milníku. Věci by se měly urychlit (interně v Rockstaru). Myslím, že (skutečné) oznámení na konci roku by mohlo být možné. Nemyslím si však, že hra bude vydána dříve než na konci roku 2024.“

V komentářích dokonce na otázku jedné slečny odpověděl, že by se šesté pokračování mohlo objevit klidně až na jaře 2025

GTA 6 – 2025
Ačkoli Klippel není oficiálně spojen se společností Rockstar, prozradil už v minulosti více informací o chystaném šestém pokračování. Stejně tak se podělil o další informace týkající se her z této série. Již dříve nadšenec společnosti uvedl, že GTA 6 je nejchaotičtějším projektem Rockstaru od jeho vzniku, protože během vývoje hry došlo k mnoha změnám, včetně příběhu, postav, prostředí, mapy a dalších.

V rozporu s Klippelovým tvrzením však analytici nedávno uvedli, že GTA 6 by se mohlo objevit na trhu již během letošního roku 2023. Žádný z těchto zdrojů není oficiálně spojen se společností Rockstar, takže obě tvrzení berte s rezervou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn