GTA 6 – logo

Další tvrzení, že GTA 6 vyjde na konci roku 2024

14. 3. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar

Známý leaker uvedl, že GTA 6 pravděpodobně nevyjde před koncem roku 2024, a rovněž teoretizoval, že by celá hra mohla být oznámena před koncem letošního roku.

Uživatel Twitteru a tvůrce časopisu Rockstar Chris_Klippel nedávno prohlásil: „Ve vývoji GTA 6 bylo dosaženo významného milníku. Věci by se měly urychlit (interně v Rockstaru). Myslím, že (skutečné) oznámení na konci roku by mohlo být možné. Nemyslím si však, že hra bude vydána dříve než na konci roku 2024.“

V komentářích dokonce na otázku jedné slečny odpověděl, že by se šesté pokračování mohlo objevit klidně až na jaře 2025

Ačkoli Klippel není oficiálně spojen se společností Rockstar, prozradil už v minulosti více informací o chystaném šestém pokračování. Stejně tak se podělil o další informace týkající se her z této série. Již dříve nadšenec společnosti uvedl, že GTA 6 je nejchaotičtějším projektem Rockstaru od jeho vzniku, protože během vývoje hry došlo k mnoha změnám, včetně příběhu, postav, prostředí, mapy a dalších.

V rozporu s Klippelovým tvrzením však analytici nedávno uvedli, že GTA 6 by se mohlo objevit na trhu již během letošního roku 2023. Žádný z těchto zdrojů není oficiálně spojen se společností Rockstar, takže obě tvrzení berte s rezervou.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.