Dead by Daylight a japonský horor Kruh

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Pokud jde o online kooperativní hororové tituly, Dead by Daylight je oblíbenou volbou mnoha lidí, zvláště mezi streamovací komunitou. Je to velmi vhodná kooperativní hra pro hraní s přáteli, zejména během Halloweenu, i když její popularita se nesoustředí na jedno konkrétní roční období.
Jedním z důvodů úspěchu studia IP Behavior Interactive je jeho zahrnutí mnoha slavných padouchů a postav z již oblíbených franšíz, včetně Resident Evil, Halloween a Hellraiser. Nyní se šíří informace, že do hry přibývá další filmové monstrum, které pochází přímo z japonského hororu.
Ve videu, které bylo nedávno nahráno na oficiální kanál YouTube, to vypadá, že Sadako Yamamura z filmů Ring se objeví ve hře. Sadako je, pro ty, kteří neviděli původní japonské ani americké adaptace románu Kōji Suzuki z roku 1991, strašidelná dívka s dlouhými černými vlasy, která pronásleduje a zabíjí ty, kteří viděli zvláštní kazetu VHS.
Ačkoli je původní Ring (u nás známý jako Kruh), film z roku 1998, poněkud nedoceněný, alespoň pro západní publikum, jeho reimaginace jako The Ring z roku 2002 přinesla okamžitý úspěch. Tento nedávný trailer pro Dead by Daylight je krátký, ale ukazuje část symboliky filmu a končí datem březen 2022.
Kromě slavných monster a padouchů má titul Behavior Interactive také svůj vlastní seznam jedinečných antagonistů a protagonistů. Nedávno v Dead by Daylight vyšla kapitola Portrait of a Murder, která s sebou přináší nového původního vraha, umělkyni a přeživšího, Jonaha Vasqueze.
Pokud jde o další kapitolu, není toho moc známo o tom, čeho bude Sadako z hlediska svých sil schopna. Je však velice pravděpodobně, že svou roli v tom bude hrát nechvalně známá studna, ze které často vychází.
Dead by Daylight je k dispozici pro Android, iOS, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X/S.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn