Demo pro hru Alaskan Truck Simulator již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Movie Games

Alaskan Truck Simulator byl představen jako součást Future Games Show. Jedná se o nejnovější hru od vydavatele Movie Games, který nám také dal hry jako Plane Mechanic Simulator a Drug Dealer Simulator. Na Future Games Show bylo oznámeno datum vydání dema, to vyjde prostřednictvím platformy Steam 11. června 2022. Hra má vyjít ke konci roku.

Jako řidič kamionu budete muset čelit nepředvídatelnému počasí na Aljašce a udržet svůj náklad, svou velkou plošinu a sebe v bezpečí v nebezpečných podmínkách. Proveďte úspěšnou dodávku a vyděláte peníze na vylepšení svého náklaďáku. Pokud však poškodíte náklad, můžete skončit ztrátou peněz a čelit velkým dluhům.
Kromě údržby náklaďáku se o sebe budete muset postarat i tam venku, což znamená zajistit, že budete na cestách jíst a spát. Vyvažte přepravu nákladu na místo určení s prosperitou na Aljašce a vyšplháte se po kariérním žebříčku truckerů, vybudujete si reputaci jako řidič a naučíte se tajemství života na dlouhé vzdálenosti. Cestou můžete prozkoumávat mapu, nacházet nové trasy, odhalovat záhady, upravovat si svůj náklaďák pomocí nátěrů a užívat si scenérii.

Zdroj: Movie Games

Systémové požadavky nebudou drastické, minimální uvádějí Windows 7 (64-bit), procesor Intel Core i5, 12 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 760 a 15 GB volného místa na disku. Doporučen je Intel Core i7, 16 GB RAM a GeForce GTX 1050.

Hra Alaskan Truck Simulator vyjde na PC ke konci roku 2022. Na konzole PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4 a Xbox One vyjde později, verzi pro PC lze již nyní přidat na seznam přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn