Diablo 2

Diablo 2 – první velká aktualizace za 11 let

16. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydání Diablo 2: Resurrected bránily kontroverze kolem Activision Blizzard, což mělo za následek menší viditelnost znovu vydaného klasického ARPG. To nezastavilo Blizzard, nebo přesněji tým dříve známý jako Vicarious Visions, v tom, aby pro něj pokračoval v robustní podpoře po spuštění. Ve skutečnosti se tým Blizzardu nyní posouvá kupředu vzrušujícím vývojem. Diablo 2: Resurrected brzy zahájí svou první Ladder sezónu plnou zcela nového obsahu a balančních změn.

Se začátkem první Ladder sezóny Diablo 2: Resurrected nabídne Blizzard hráčům zcela jedinečný způsob, jak zažít nyní dvacet jedna let staré ARPG. Patch, který dorazí se začátkem Ladderu, obsahuje balanční změny, jaké dosud nebyly vidět, včetně úprav všech tříd postav v Diablo 2: Resurrected. Poslední změnou vyvážení tříd Diabla dvě je údajně Patch 1.13c, který Blizzard vydal 23. března 2010. Toto jsou první oficiální změny, jež se provedli za více než deset let.

Chystaný patch není pouze omezen na balanční změny. Do nového titulu Diablo dvě se také přidává nový obsah a funkce. Nejvýraznějším dosud potvrzeným novým obsahem je přidání nových Runewords. Ty budou po dobu trvání hry Ladder exkluzivní a poté přibudou do základní hry, jakmile sezóna skončí. Blizzard také představí nové recepty Horadric Cube Recipes, které vylepší kvalitu položek pro sadu předmětů, plus změny sady včetně zcela nových bonusů.


Blizzard zdánlivě nepřidá žádné zcela nové vybavení pro první sezónu žebříčku Diablo 2: Resurrected, pokud nepovažujete nové bonusy pro sady za podobné přidávání nových předmětů. V tuto chvíli nejsou žádné komentáře k rozsáhlejšímu obsahu, jako jsou nové třídy nebo schopnosti. Pokud bude první sezóna žebříčku Diablo 2: Resurrected úspěšná, bude to pravděpodobně přesvědčivý argument pro další budování původního zážitku z Diabla dvě. Konkrétní změny pro první sezónu žebříčku titulu ještě nebyly odhaleny. To by se ale ve čtvrtek 16. prosince mělo změnit. Na živém přenosu Blizzardu v 11:00 PT, vývojářský tým předvede některé z plánovaných změn.

Stejně tak není zatím plánováno datum vydání pro první sezónu žebříčku Diablo 2: Resurrected. Aktualizace PTR, Patch 2.4, dorazí na začátku roku 2022 a Blizzard se odtamtud posune vpřed. Jakmile Ladder začne, očekává se, že bude trvat předběžně čtyři měsíce, ale i to se může změnit.

Diablo 2: Resurrected je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.