Tiny Tinas Wonderlands - náhledovka

Do hry Tiny Tina's Wonderlands přichází první příběhové DLC

20. 4. 2022
 

Nový spin-off Tiny Tina's Wonderlands, patřící do světa Borderlands, se sotva před měsícem usadil na herní scéně a už nyní přichází jeho první příběhové rozšíření z celkových čtyř.

Příběh Coiled Captors se točí kolem starého boha, jenž je vězněn ve studené a zmrzlé hoře. Vaším úkolem není samozřejmě nic jiného než jej osvobodit. Kromě dalšího příběhu přináší Coiled Captors i nové nepřátele, žraločího bosse, rozděleného na tři etapy, a také několik nových typů zbraní a doplňků. Rozšíření je součástí Season Passu, který v průběhu roku nabídne dohromady čtyři příběhová DLC. Bude jej však také možné koupit i samostatně.

Tiny Tina's Wonderlands je skvělou střílečkou ze světa Borderlands, kterou je možné hrát sám nebo v kooperaci s dalšími třemi hráči. Naše dojmy ze hry si můžete přečíst v naší recenzi.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.