Vampire Survivors

Do Vampire Survivors přichází Queen Sigma

21. 8. 2022
 

Nejnovější patch do Vampire Survivors s číslem 0.11.100 vstoupil do hry už 18. 8. Jako každé rozšíření i tento přinesl nové zbraně, kouzla a především novou postavu. Tou je Queen Sigma, která by měla být, cituji: „nejmocnější bytostí ve světové armádě.“ To by možná i souhlasilo, protože v přiložené ukázce můžeme vidět, jak své nepřátele drtí záblesky světla, měnícími se ve hvězdy, které doslova masakrují všechny nepřátele v dohledu. Součástí aktualizace bude také nová zbraň jménem Victory Sword, který má evoluční stádium Sole Solution a jenž by mohl být pravděpodobně i zbraní Queen Sigmy. Do hry navíc přijde nová Arcana jménem Divine Bloodline a Vampire Survivors také rozšíří i nějaká ta nová kouzla.

Vývojářské studio Poncle fanouškům rovněž vzkazuje, že se jedná o poslední patch do hry, než vyjde konečně verze 1.0. Samozřejmě se ale bude poté dále rozšiřovat, a jelikož studio nezahálí s novinkami, nejspíš se ještě dočkáme pár malých vylepšení.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.