Zaklínač 3 Divoký hon - skutečný smrtelný paroháč

Do zaklínačského projektu Sirius zasáhl CD Projekt RED

22. 3. 2023
 

Nad projektem Sirius se stahují mračna, i když je i možné, že přišel hurikán a momentálně se čeká na to, co se objeví za duhou. Studio The Molasses Flood, jež má titul na starosti, se očividně nevyvíjí podle předpokladů. Zasáhl tak hlavní tvůrce her, CD Projekt RED. Nevíme sice, o jak moc velký zásah se jedná, ale dle finančních odpisů, jež muselo polské studio udělat, bude očividně výraznější.

CD Projekt RED odpis odůvodňuje vyhodnocením rozsahu a komerčního potenciálu, jejž projekt Sirius měl mít ve své původní podobě, ale projekt se očividně nelíbil a nezaujal, protože se bude „předefinovávat“. To je ale jen jedna možnost. Tou druhou je, že se celý projekt Sirius restartuje a začne se od nuly. Do třetice ta nejméně pravděpodobná, a přesto možná, je, že Sirius byl zrušen. Žádné potvrzení však ještě nikde není.

Pokud si nepamatujete, o jaký projekt, se přesně jednalo, byl to ten, jenž měl být naprosto inovativním pojetím světa Zaklínače a měl jej přiblížit všem hráčům na světě. Měl tak mít dosah pro širší publikum než pouze pro fandy obskurních čarodějek a neplodných vědmáků. Titul měl mít i kooperaci a tím měl být právě výjimečný. Nyní už tedy jen počkejme, jak to s projektem Sirius dopadne.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.