Do zaklínačského projektu Sirius zasáhl CD Projekt RED

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Nad projektem Sirius se stahují mračna, i když je i možné, že přišel hurikán a momentálně se čeká na to, co se objeví za duhou. Studio The Molasses Flood, jež má titul na starosti, se očividně nevyvíjí podle předpokladů. Zasáhl tak hlavní tvůrce her, CD Projekt RED. Nevíme sice, o jak moc velký zásah se jedná, ale dle finančních odpisů, jež muselo polské studio udělat, bude očividně výraznější.
CD Projekt RED odpis odůvodňuje vyhodnocením rozsahu a komerčního potenciálu, jejž projekt Sirius měl mít ve své původní podobě, ale projekt se očividně nelíbil a nezaujal, protože se bude „předefinovávat“. To je ale jen jedna možnost. Tou druhou je, že se celý projekt Sirius restartuje a začne se od nuly. Do třetice ta nejméně pravděpodobná, a přesto možná, je, že Sirius byl zrušen. Žádné potvrzení však ještě nikde není.

Pokud si nepamatujete, o jaký projekt, se přesně jednalo, byl to ten, jenž měl být naprosto inovativním pojetím světa Zaklínače a měl jej přiblížit všem hráčům na světě. Měl tak mít dosah pro širší publikum než pouze pro fandy obskurních čarodějek a neplodných vědmáků. Titul měl mít i kooperaci a tím měl být právě výjimečný. Nyní už tedy jen počkejme, jak to s projektem Sirius dopadne.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn