Lance Reddick – náhledový obrázek

Lance Reddick, znamý také jako Sylens z Horizon Zero Dawn, zemřel

21. 3. 2023
Zdroj náhledu: guerrilla-games.com

Ikona několika populárních filmových snímků a her, Lance Reddick, zemřela v 60 letech. Za svou kariéru ztvárnil několik nezapomenutelných rolí. Z televizní scény můžeme zmínit např. seriál The Wire – Špína Baltimoru, v němž vystupoval coby Cedric Daniels.

Za zmínku stojí jeho menší role hotelového manažera Charona ve snímku John Wick, na niž později v sérii navázal postavou zkušeného vraha.

Ve sféře počítačových her byl především známý jako Titán Zavala z Destiny 2. K této postavě se později vracel i mimo rámec hry, když na internetu namluvil rozličné memy v Zavalově hlase.

„Lance Reddick byl ikonou Destiny, a především sám o sobě,“ napsal Bungie ve svém prohlášení na Twitteru. „Jeho láska k naší komunitě byla zosobněna ve veliteli Zavalovi, projevila se v jeho nekompromisní oddanosti svému řemeslu a laskavosti, která se dotýkala jeho okolí. Říct, že nám bude chybět, je hluboké podcenění, ale neméně pravdivé. Odpočívej v pokoji.“

Mezi konzolisty je známý také jako spojenecká postava Sylense v Horizon Zero Dawn a pokračování Horizon Forbidden West. Jako cestovatel a výzkumník se zasloužil o nastolení rovnováhy v prvním díle, ukázal se být dobrým učitelem a přítelem Aloy a nezlomná sympatická postava v kontextu celé technologické katastrofy.

Podle zpráv se Lance Reddick účastnil tiskové konference Johna Wicka 4, ve středu však zveřejnil na Twitteru video, v němž byl pravděpodobně doma se svými psy. Příčina jeho smrti nebyla oznámena, podle policejních zdrojů citovaných médiem TMZ šlo o přirozené příčiny.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.