Tell Me Why – sourozenci

Dontnod Entertainment oznámilo rebranding

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Dontnod Entertainment

Před dvěma dny herní vývojář Dontnod Entertainment na svém twitterovém účtu lehce navnadil všechny fanoušky na jakési oznámení. Všichni doufali, že nám konečně poodhalí projekty, na kterých momentálně pracuje, ale nakonec se oznámení týkalo změny vizuální identity značky. Dontnod Entertainment je již minulostí a společnost se nyní jmenuje DON'T NOD, čímž se musí zákonitě změnit také oficiální logo a webové stránky. Tuto náhlou změnu studio vysvětlilo tak, že se tímto krokem chce více odlišit od ostatních, kdy zalomená písmena odkazují na touhu „rozbít formu“.

K této novince se přidalo také video prezentující adaptabilitu nového loga pro různé připravované projekty. Zároveň vývojáři uvádí, že nechtějí být spojováni s pokračováním Life is Strange. Francouzské studio tak vstupuje do nové éry, kdy začíná vydávat hry od jiných vývojářů, jako tomu je například u Gerda: A Flame in Winter. Přestože tato zpráva nebyla úplně tím, v co mnozí doufali, snad se brzy dočkáme nějakých bližších specifikací budoucích her.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.