Dota 2 přidává nového hrdinu z anime Dračí Krev

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Valvet Corporation
Dota 2 oznamuje, že přidává novou hrdinku – tichou, ale smrtící Marci, která se objevila v anime Dota: Dračí Krev (Dota: Dragon´s Blood).
V březnu Netflix vydal animovanou sérii Dota: Dračí Krev, založenou na hře Dota od společnosti Valve. Během The International 2021 společnost Valve oznámila, že nejnovějším hrdinou, který bude přidán do hry, je zmiňovaná Marci – postava z anime.
V Dota: Dračí Krev působila Marci jako osobní strážkyně, služka a důvěrnice Princezny měsíce, Mirany, jedné z hlavních postav série. Marci přichází do Doty 2 na podzim jako její už 122. hrdina a zároveň jako úplně první hrdina, který přišel do hry z anime.
V tuto chvíli ještě hráči přesně nevědí, jaký typ hrdiny Marci bude. Podle upoutávky, kterou společnost Valve zveřejnila, však lze odhadovat, že Marci by mohla být snadno zařazena do Doty 2 jako hrdina na blízko, který má sílu nebo oplývá hbitostí, stejně jak v anime. Vzhledem k tomu, že v upoutávce je vidět, jak sama bojuje s příšerami z džungle v lese, by také mohla skončit jako první carry, který by byl po pěti letech přidán do hry.
Toto ale není poprvé, kdy Dota 2 a anime, které je Dotou inspirované, měly crossover. V létě mohli hráči s Battle Passem odemknout skin hrdiny Dragon Knight, Daviona, který změnil jeho vzhled, animaci a dabing, aby odpovídal tomu, jak se svéhlavý hrdina objevil v anime. Dota 2 také odhalila upoutávku na druhou sezónu anime, která představovala několik známějších tváří pocházejících ze hry, jako je například ohnivá Lina.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn