Dota 2 přidává nového hrdinu z anime Dračí Krev

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valvet Corporation
Dota 2 oznamuje, že přidává novou hrdinku – tichou, ale smrtící Marci, která se objevila v anime Dota: Dračí Krev (Dota: Dragon´s Blood).
V březnu Netflix vydal animovanou sérii Dota: Dračí Krev, založenou na hře Dota od společnosti Valve. Během The International 2021 společnost Valve oznámila, že nejnovějším hrdinou, který bude přidán do hry, je zmiňovaná Marci – postava z anime.
V Dota: Dračí Krev působila Marci jako osobní strážkyně, služka a důvěrnice Princezny měsíce, Mirany, jedné z hlavních postav série. Marci přichází do Doty 2 na podzim jako její už 122. hrdina a zároveň jako úplně první hrdina, který přišel do hry z anime.
V tuto chvíli ještě hráči přesně nevědí, jaký typ hrdiny Marci bude. Podle upoutávky, kterou společnost Valve zveřejnila, však lze odhadovat, že Marci by mohla být snadno zařazena do Doty 2 jako hrdina na blízko, který má sílu nebo oplývá hbitostí, stejně jak v anime. Vzhledem k tomu, že v upoutávce je vidět, jak sama bojuje s příšerami z džungle v lese, by také mohla skončit jako první carry, který by byl po pěti letech přidán do hry.
Toto ale není poprvé, kdy Dota 2 a anime, které je Dotou inspirované, měly crossover. V létě mohli hráči s Battle Passem odemknout skin hrdiny Dragon Knight, Daviona, který změnil jeho vzhled, animaci a dabing, aby odpovídal tomu, jak se svéhlavý hrdina objevil v anime. Dota 2 také odhalila upoutávku na druhou sezónu anime, která představovala několik známějších tváří pocházejících ze hry, jako je například ohnivá Lina.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn