Dune Spice Wars - Cover

Dune: Spice Wars nově se hrou více hráčů

15. 6. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Každý filmový trhák musí mít svou videoherní adaptaci. Jinak tomu není ani v případě skvělého sci-fi filmu Duna, který své herní zpodobnění našel ve hře Dune: Spice Wars. Tuto strategii si v současné době můžete zahrát na Steamu v tzv. předběžném přístupu, kdy už v současné nedokončené podobě hra získala pozitivní hodnocení od solidních 82 % hráčů. Jak tomu v předběžném přístupu bývá (a mělo by být), autoři na hře soustavně pracují.

Nyní přicházejí se zásadním rozšířením v podobě zavedení hry více hráčů. Ačkoli jste v současné době mohli likvidovat jednotky barona Harkonnena pouze proti počítačovým protivníkům, nejnovější update vám umožní zahrát si až ve čtyřech lidech, a to buďto v bitvě všech proti všem, v módu 2 vs. 2, popřípadě i v kooperaci proti počítačovým protivníkům. Autoři současně slibují nový systém synergií mezi jednotlivými frakcemi, který vám dá k dispozici nové způsoby, jak dostat své protivníky pryč z Duny a získat veškerý melanž pro sebe.


Článek pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.