Dying Light 2 Stay Human - přátelé

Dying Light 2 získává vánoční událost

23. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dying Light 2 je akční parkourová akce, ve které se můžete ohánět sečnými i střelnými zbraněmi po nemrtvých nepřátelích. Ačkoliv je hra vzrušující jízdou, nejlepší částí je právě parkour. Pomocí parkourových technik se můžete vyhýbat nepřátelům, získávat strategickou výhodu, a dokonce vyšplhat na nejvyšší budovy, abyste se zmocnili těžko dostupných předmětů. Jeden z našich recenzentů uvedl: „Ať už jste fanoušky zombie žánru, nebo ne, pokud hledáte skvělou akční hru, pak je Dying Light 2 Stay Human to, co potřebujete mít ve své knihovně.“ S tímto tvrzením naprosto souhlasím.

Od vydání titulu Dying Light 2 (2022) vydává společnost Techland aktualizace a herní události, které opravují chyby, přidávají nový obsah a oslavují sezónní události. Součástí nové události Winter's Tale jsou speciální sezónní nepřátelé, jako jsou Naughty Helpers, Naughty Bolters a Uncle Snowman. Denní a týdenní odměny po hráčích požadují, aby tyto sváteční hrůzy zlikvidovali výměnou za různé odměny. Nezapomeňte navštívit outsidera Bucka na bazaru, do jehož nabídky po celou dobu trvání akce patří „sváteční překvapení“. Winter's Tale probíhá od 22. prosince do 5. ledna. To by mělo komunitě poskytnout dostatek času na dosažení milníku pro získání šesti milionových darů při odemykání Bauble Mace.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.