Earth From Another Sun intro

Earth From Another Sun přiletí v roce 2022

28. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Všichni fanoušci vesmírných RPG se dočkají nového zážitku, který by měla přinést hra Earth From Another Sun. Ta je ambiciózním projektem, který má spojit „open galaxy” a plnohodnotné RPG. Takových her je jistě více, nicméně zde se má jednat přeci jen o něco, co je o laťku výše. Earth From Another Sun je sandboxová hra s otevřeným světem a celou galaxií, kterou můžete ovládnout,, kde bojujete po boku armád, kterým velíte, na planetách i ve vesmíru! Takže kromě bojů ve vesmíru s vaší flotilou a vesmírnou lodí budete v čele svých armád i z vlastního pohledu formou FPS.

Earth From Another Sun revoluce ve vesmírných RPG nebo tuctová hra?

Na první pohled má Earth From Another Sun planetární scenérie, které by se neztratily ve hrách, jako jsou zbraněmi nabité Borderlands 3 nebo hra The Outer Worlds, z nichž druhá se letos dočkala oznámení pokračování, nebo dokonce námi recenzovaná hra Between The Stars. Earth from Another Sun toho však skrývá mnohem víc, než se na první pohled zdá, a to je více než patrné z traileru.

Vývojáři hry, společnost Multiverse, slibují zážitek, který je „jedinečnou směsicí Mount & Blade, looter shooter a náhodně generovaných světů”. Ačkoli se v boji z pohledu první osoby jistě můžete dostat do pořádných problémů, dojde i na větší bitvy, v nichž se představí až 1 000 jednotek. K dispozici budou i vozidla, takže ve hře je i špetka Battlefieldu. Těžko tedy soudit zda se nebude jednat spíše o takový jiný Star Wars Battlefront.

Naplnit galaxii obsahem však může být náročné. Společnost Multiverse se zavázala poskytovat aktualizace obsahu každé dva týdny „po dobu několika let” a neustále komunikovat s komunitou. Tato komunita bude také přínosem, protože budou k dispozici nástroje pro tvorbu obsahu, které umožní vytvářet vlastní herní události a příběhy. Další nástroje pro tvorbu obsahu budou přibývat v průběhu vývoje.

Hru nebudete muset hrát sami, k dispozici bude i kooperativní multiplayer až pro 60 hráčů.

Zdroj: igdb.com

Earth From Another Sun vyjde někdy v roce 2022 pro PC, PS5 a Xbox řady X|S; konkrétnější datum vydání zatím nebylo oznámeno.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.