One Piece

Eichiro Oda si bere měsíc dovolenou

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: Igbd.com

Autor mangy One Piece Eichiro Oda se rozhodl si vzít na jeden měsíc dovolenou. Z jakého důvodu? Jedna z nejslavnějších mang i anime všech dob, One Piece, se blíží ke svému 25. výročí, a navíc se v manze momentálně uzavírá arc Wano. Ten byl prozatím největší v celém světě One Piece a bohužel také jedním z posledních. Slovy samotného Eichira Ody: „Chci reorganizovat poslední arc, abych mohl vše pořádně uzavřít.“

Co to znamená? Během příštích pár let se i One Piece dostane ke svému konci. Už v roce 2019 Oda řekl, že One Piece skončí do pěti let (což tak ale nevypadá). Konec pravděpodobně přijde od nynějška tak za čtyři až šest let, nicméně poté, co nyní vyšla manga číslo 1052, se to opět vše může změnit. Všichni, co totiž toto anime či mangu sledují, mají více otázek než odpovědí, a Oda zatím na všechny záhady svým dílem postupně odpovídá.

Žádná manga proto nevyjde v období od 27. června do 25. července. Celkem tedy přijdeme o čtyři možné díly. Oda se jede v tomto období podívat do Afriky na natáčení seriálu One Piece od Netflixu, který by se měl přímo inspirovat jeho předlohou. Také chce být na premiéře nejnovějšího filmu One Piece Film: Red.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.