Eichiro Oda si bere měsíc dovolenou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igbd.com
Autor mangy One Piece Eichiro Oda se rozhodl si vzít na jeden měsíc dovolenou. Z jakého důvodu? Jedna z nejslavnějších mang i anime všech dob, One Piece, se blíží ke svému 25. výročí, a navíc se v manze momentálně uzavírá arc Wano. Ten byl prozatím největší v celém světě One Piece a bohužel také jedním z posledních. Slovy samotného Eichira Ody: „Chci reorganizovat poslední arc, abych mohl vše pořádně uzavřít.“
Co to znamená? Během příštích pár let se i One Piece dostane ke svému konci. Už v roce 2019 Oda řekl, že One Piece skončí do pěti let (což tak ale nevypadá). Konec pravděpodobně přijde od nynějška tak za čtyři až šest let, nicméně poté, co nyní vyšla manga číslo 1052, se to opět vše může změnit. Všichni, co totiž toto anime či mangu sledují, mají více otázek než odpovědí, a Oda zatím na všechny záhady svým dílem postupně odpovídá.

Žádná manga proto nevyjde v období od 27. června do 25. července. Celkem tedy přijdeme o čtyři možné díly. Oda se jede v tomto období podívat do Afriky na natáčení seriálu One Piece od Netflixu, který by se měl přímo inspirovat jeho předlohou. Také chce být na premiéře nejnovějšího filmu One Piece Film: Red.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn