Elizabeth Olsen se rozpovídala, jak to dopadne s její Scarlet Witch

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Disney
Hrdinka, která ztratila úplně všechno. Scarlet Witch a.k.a. Wanda Maximoff ztvárněná herečkou Elizabeth Olsen se ukázala jako postava s obrovským potenciálem, ostatně je i velká šance, že v komiksech by Thanose byla schopná porazit 1 vs. 1. Ve filmu Doctor Strange: Multiverse of Madness se navíc ukázalo, jak skvěle herečka umí zahrát onu zlomenou a zoufalou.
Nyní se Elizabeth Olsen rozpovídala, zda ví, jestli ještě její postavu ve světě Marvelu čeká nějaká budoucnost – ať už tedy našem, nebo v nějakém jiném vesmíru. Slovy samotné herečky: „Nikdo mi nic neříká, já vlastně ani nejsem dobrá v udržení určitého tajemství. Nevím nic o své budoucnosti… Myslím si, že fanoušci mají většinou ty nejlepší nápady, a já opravdu nevím, co se chystá a jaké jsou nyní vize MCU, protože nesleduji všechny jejich plány. Mám ale pocit, že fanoušci vždycky vědí, jaký je plán, i když projekty nejsou oznámené. Takže ne, nic nevím. Mám ale v hlavě určitou představu, jak by Scarlet Witch stárla a postupně chátrala, zestárla se svými schopnostmi a svou mocí, to by mě zajímalo prozkoumat. Ráda bych, aby postava byla stará.“
Najde se tak pro ni ještě místo? Prostor by tam určitě byl. Nicméně je asi i pravděpodobnější, že po úspěšném seriálu WandaVision a obrovské roli v dalším filmu nám oblíbená Scarlet Witch skončí v propadlišti dějin spolu s Iron Manem, Black Widow nebo Captainem Americou.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn