WandaVision

Elizabeth Olsen se rozpovídala, jak to dopadne s její Scarlet Witch

10. 9. 2022
Zdroj náhledu: Disney

Hrdinka, která ztratila úplně všechno. Scarlet Witch a.k.a. Wanda Maximoff ztvárněná herečkou Elizabeth Olsen se ukázala jako postava s obrovským potenciálem, ostatně je i velká šance, že v komiksech by Thanose byla schopná porazit 1 vs. 1. Ve filmu Doctor Strange: Multiverse of Madness se navíc ukázalo, jak skvěle herečka umí zahrát onu zlomenou a zoufalou.

Nyní se Elizabeth Olsen rozpovídala, zda ví, jestli ještě její postavu ve světě Marvelu čeká nějaká budoucnost – ať už tedy našem, nebo v nějakém jiném vesmíru. Slovy samotné herečky: „Nikdo mi nic neříká, já vlastně ani nejsem dobrá v udržení určitého tajemství. Nevím nic o své budoucnosti… Myslím si, že fanoušci mají většinou ty nejlepší nápady, a já opravdu nevím, co se chystá a jaké jsou nyní vize MCU, protože nesleduji všechny jejich plány. Mám ale pocit, že fanoušci vždycky vědí, jaký je plán, i když projekty nejsou oznámené. Takže ne, nic nevím. Mám ale v hlavě určitou představu, jak by Scarlet Witch stárla a postupně chátrala, zestárla se svými schopnostmi a svou mocí, to by mě zajímalo prozkoumat. Ráda bych, aby postava byla stará.“

Najde se tak pro ni ještě místo? Prostor by tam určitě byl. Nicméně je asi i pravděpodobnější, že po úspěšném seriálu WandaVision a obrovské roli v dalším filmu nám oblíbená Scarlet Witch skončí v propadlišti dějin spolu s Iron Manem, Black Widow nebo Captainem Americou.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.