Ghostrunner intro

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 12.

31. 12. 2023
Zdroj náhledu: ghostrunnergame

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dvanáctým titulem roku 2023 je akční řežba Ghostrunner.

Ghostrunner

Ghostrunner od studia One More Level a spoluvydavatelů All in! Games a 505 Games se odehrává pro nás v daleké budoucnosti. V roli Ghostrunnera se probouzíte se ztrátou paměti. Okamžitě vás kontaktuje tajemný Architekt, který se snaží pomoci Ghostrunnerovi v jeho cestě. V průběhu příběhu však zjistíte, kdo je Architekt ve skutečnosti a proč má tak velký zájem vám pomoci. Hra nabídne skvělý příběh, nádherný kyberpunkový svět, povedené parkourové prvky a mnoho dalších aspektů. O kvalitách tohoto titulu si můžete více přečíst také v naší recenzi výše.

Ghostrunner bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na třináctou hru v rámci vánoční Mystery Game. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.