American Truck Simulator Missouri - noční město

Tři rozšíření v roce 2024? SCS Software oznámil stát Missouri do hry American Truck Simulator

31. 12. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Překoná konečně české studio SCS Software laťku dvou rozšíření za rok a vydá do hry American Truck Simulator v příštím roce rovnou tři? Alespoň první náznak tomu nasvědčuje. Vývojáři totiž těsně před silvestrem oznámili další mapové DLC, které nás tentokrát zavede do státu Missouri.

Zdroj: SCS Software

American Truck Simulator: Missouri sousedí s Kansasem a Oklahomou, které do hry vyšly v letošním roce, a Arkansasem, dalším státem, jehož vydání se očekává příští rok. Jak už to tak bývá, prozatím je informaci poskrovnu, jelikož se Missouri nachází v rané fázi vývoje. Vývojáři nicméně několik zajímavostí prozradili. Při našich cestách nám neunikne impozantní a ikonická řeka Mississippi. Jedná se o druhou nejdelší řeku v USA o délce 2 000 mil, protékající deseti různými státy. V případě nákladů se zde bude ve velkém nacházet potravinářský průmysl či různé sklady, včetně podzemních, na které jsem zvláště zvědavý. Missouri rovněž slibuje dechberoucí krajinu či ikonické historické památky. V počtu obyvatel se jedná o 30. nejlidnatější stát a v případě rozlohy o 21. největší.

Zdroj: SCS Software

American Truck Simulator: Missouri je třetím oznámeným rozšířením od SCS Software, což slibuje, že bychom se v příštím roce mohli doopravdy dočkat celkem tří států, což by bylo v historii ATS zatím nejvíce. Jen si vzpomeňte, jak krušné začátky hra zažívala, když nám vývojáři přinášeli jen jedno mapové DLC za rok. Později tento počet zvedli na dva, avšak s ambicemi zpracovat do hry celé Spojené státy americké je to ještě bohužel málo. Musím ale uznat, že mě příchod státu Missouri hodně překvapil. Osobně jsem spíše očekával Jižní, potažmo i Severní Dakotu. Kromě toho se do hry chystá ještě Nebraska a výše zmíněný Arkansas. Na závěr jen dodejme, že letos se nového DLC dočkal také evropský kolega, a to konkrétně Euro Truck Simulator 2: West Balkans, který nás zavedl do celkem osmi menších zemí.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.