Epic Games Store odhalil další Mystery Game hru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Epic Games
Máme tu další čtvrtek, a tak je na čase si představit další titul, který nám společnost Epic Games Store nabídne zcela zdarma. I tentokrát se jedná o hru v rámci Mystery Game, což obvykle znamená, že se dočkáme nějakého hodnotnějšího kousku. A jaký titul si pro nás Epic Games připravil tentokrát?
Do 17. června 2021 si budeme moci zcela zdarma přidat nejnovější počin od finského vývojářského studia Remedy Entertainment, který nese název Control. Hra vyšla 27. srpna 2019 a jedná se o akční příběhovou adventuru z pohledu třetí osoby. Kromě Controlu mají vývojáři z Remedy Entertainment za sebou již mnoho skvělých titulů, jako je slavná série Alan Wake či zajímavý kousek Quantum Break.
Kromě hry Control nám Epic Games nabízí i in-game bonusy do hry Genshin Impact, které si rovněž můžeme pomocí speciálního kódu ,,GENSHINEPIC‘‘ aktivovat do 17. června 2021.

Control si můžete zcela zdarma aktivovat zde. Příští týden nám společnost Epic Games Store nabídne hned dvojici her, a to Hell is Other Demons a Overcooked! 2.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn