epic games logo

Epic Games Store odhalil další Mystery Game hru

10. 6. 2021
Zdroj náhledu: Epic Games

Máme tu další čtvrtek, a tak je na čase si představit další titul, který nám společnost Epic Games Store nabídne zcela zdarma. I tentokrát se jedná o hru v rámci Mystery Game, což obvykle znamená, že se dočkáme nějakého hodnotnějšího kousku. A jaký titul si pro nás Epic Games připravil tentokrát?

Do 17. června 2021 si budeme moci zcela zdarma přidat nejnovější počin od finského vývojářského studia Remedy Entertainment, který nese název Control. Hra vyšla 27. srpna 2019 a jedná se o akční příběhovou adventuru z pohledu třetí osoby. Kromě Controlu mají vývojáři z Remedy Entertainment za sebou již mnoho skvělých titulů, jako je slavná série Alan Wake či zajímavý kousek Quantum Break.

Kromě hry Control nám Epic Games nabízí i in-game bonusy do hry Genshin Impact, které si rovněž můžeme pomocí speciálního kódu ,,GENSHINEPIC‘‘ aktivovat do 17. června 2021.

Control si můžete zcela zdarma aktivovat zde. Příští týden nám společnost Epic Games Store nabídne hned dvojici her, a to Hell is Other Demons a Overcooked! 2.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.