Midnight Ghost Hunt - náhled

Epic Games Store odhalil třetí Mystery Game roku 2023

2. 6. 2023
Zdroj náhledu: Vaulted Sky Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat hru Midnight Ghost Hunt, kterou Epic Games Store rozdává v rámci oblíbené akce Mystery Game.

Midnight Ghost Hunt

Titul s názvem Midnight Ghost Hunt sází na multiplayerové zápasy, v nichž jste rozdělení na dva týmy po čtyřech hráčích. Na jedné straně barikády stojí duchové, kteří se budou snažit uprchnout, schovat a svými schopnostmi zničit své nepřátele. Na druhé straně zase stojí tzv. lovci, jejichž úkolem je problémové duchy zneškodnit. Midnight Ghost Suns vyšel v předběžném přístupu minulý rok v březnu a v současnosti není jasné, kdy se titul dočká plné verze.

Midnight Ghost Hunt bude na Epic Games Store k dispozici do 8. června 2023. Posléze nás čeká v pořadí již čtvrtá Mystery Game roku 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.