Epic Games - Shenmue 3

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 1.

16. 12. 2021
Zdroj náhledu: Deep Silver

Společnost Epic Games nám, jako každé Vánoce, nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Jejich prvním titulem je pokračování epické ságy Shenmue 3.

Shenmue 3

Ve třetím díle se vžijeme do role Rya Hazukiho, který je připraven pomstít smrt svého otce a vyřešit záhadu artefaktu Phoenix Mirror. Příběh v Shenmue 3 nás zavede na čínský venkov, který je obklopen krásnou krajinou a půvabným otevřeným světem. Navštívíme zde jak města, tak i horské vesnice, kde nás kromě hlavního příběhu čeká i několik vedlejších aktivit.

Na samotném příběhu Shenmue 3 pracoval uznávaný a oceňovaný režisér Yu Suzuki. Série Shenmue dokázala upoutat velkou masu hráčů na celém světě a díky tomu se stala jedním z nejambicióznějších projektů v žánru akčních RPG her.

Na vyzvednutí Shenmue 3 ovšem máte čas jen do zítřejší 17. hodiny, poté nám Epic Games Store představí novou hru v rámci vánočních překvapení rozdáváných každý den až do 30. prosince.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.