Remnant from the Ashesh intro

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 3.

18. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Herní obchod Epic Games Store nám, jako každé Vánoce, nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Třetím titulem z předpokládaných patnácti je akční střílečka Remnant: From the Ashes.

Remnant: From the Ashes

Hra Remnant: From the Ashes by se díky některým svým aspektům dala přirovnat ke známé sérii Dark Souls. V jádru se jedná o akční střílečku se souls-like prvky zasazenou do postapokalyptického světa, kde se to podivnými monstry jenom hemží. Jako jeden z posledních přeživších se vydáte na nebezpečnou cestu, při níž budete čelit hordám nepřátel a monstrózních bossů. Remnant: From the Ashes můžete hrát sami, pro hladší průběh se ovšem kvůli velmi vysoké obtížnosti doporučuje kooperace dvou až tří hráčů.

Titul nám roce 2019 přineslo vývojářské studio Gunfire Games a vydavatel Perfect World Entertainment. Na jeho vyzvednutí na Epic Games Store máte opět pouze 24 hodin, zítra v 17:00 se nabídka zase změní

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.