Pathfinder Kingmaker - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 9.

24. 12. 2021
Zdroj náhledu: Owlcat Games

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Devátým titulem z předpokládaných patnácti je izometrické RPG Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition.

Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition

Jedná se o první izometrické RPG zasazené do světa Pathfinder, které je inspirované hrami Baldur's Gate, Fallout 1 a 2 a Arcanum. Vaším úkolem v této hře je dobýt a prozkoumat Stolen Land a udělat z něj své vlastní království. Edice Enhanced Plus navíc obsahuje velké množství herních doplňků, nové schopnosti pro vaši postavu, zbraně, předměty a také spoustu oprav, které z Pathfinder: Kingmaker udělají ještě lepší zážitek oproti originálu.

Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition bude na Epic Games Store dostupný do zítřejší 17 hodiny, poté bude nabídka opět obměněna. Rozdávání se pomalu blíží ke konci a podle předpokladů nás čeká ještě šest her.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.