Evil Dead The Game – úvodka

Evil Dead: The Game slaví úspěchy

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Za pět dní se prodalo více než 500 000 kopií hry Evil Dead: The Game (naše recenze bude brzy zveřejněna) a hra se také dostala na první místo britské hitparády. Tato survival hororová jízda byla vydána minulý pátek a obsahuje podporu Nvidia DLSS.

Ve čtvrtletní zprávě společnosti Embracer Group uvedl generální ředitel Sabre Interactive Matthew Karch, že prodeje hry Evil Dead: The Game jsou lepší než prodeje předchozího licencovaného projektu studia, World War Z. Šéf studia také vyjádřil důvěru v budoucnost této hororové hry s tím, že pokud bude mít trvalou podporu, bude i nadále vydělávat.

Karch rovněž vyzdvihl úspěch Evil Dead: The Game na serveru Metacritic, na němž tato kooperativní střílečka údajně získala o patnáct až sedmnáct bodů více než Dead by Daylight. Hra je v současné době exkluzivní pro Epic Game Store, nicméně její nepřítomnost na Steamu zřejmě nebrání počátečnímu úspěchu. Na novou hru Evil Dead je ještě brzy, ovšem Karch předznamenal její budoucnost slovy, že jde o „první díl nové série“. Pokud si hra pro více hráčů podle filmu povede dobře, možná se dočkáme pokračování, do té doby však fanoušci pravděpodobně dostanou další obsah.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.