Evil Dead: The Game slaví úspěchy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive
Za pět dní se prodalo více než 500 000 kopií hry Evil Dead: The Game (naše recenze bude brzy zveřejněna) a hra se také dostala na první místo britské hitparády. Tato survival hororová jízda byla vydána minulý pátek a obsahuje podporu Nvidia DLSS.

Ve čtvrtletní zprávě společnosti Embracer Group uvedl generální ředitel Sabre Interactive Matthew Karch, že prodeje hry Evil Dead: The Game jsou lepší než prodeje předchozího licencovaného projektu studia, World War Z. Šéf studia také vyjádřil důvěru v budoucnost této hororové hry s tím, že pokud bude mít trvalou podporu, bude i nadále vydělávat.

Karch rovněž vyzdvihl úspěch Evil Dead: The Game na serveru Metacritic, na němž tato kooperativní střílečka údajně získala o patnáct až sedmnáct bodů více než Dead by Daylight. Hra je v současné době exkluzivní pro Epic Game Store, nicméně její nepřítomnost na Steamu zřejmě nebrání počátečnímu úspěchu.
Na novou hru Evil Dead je ještě brzy, ovšem Karch předznamenal její budoucnost slovy, že jde o „první díl nové série“. Pokud si hra pro více hráčů podle filmu povede dobře, možná se dočkáme pokračování, do té doby však fanoušci pravděpodobně dostanou další obsah.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn