F1 Manager 2022 - dění na trati

F1 Manager 2022 - UPDATE 1.10 a další novinky

3. 12. 2022
 

Max Verstappen, Lewis Hamilton, Kimi Räikkönen – to jsou jen tři z mnoha známých a skvělých jezdců Formule 1. Dosud jste mohli svět Formule 1 vidět ve hře jen z pohledu závodníka, a to díky dlouholeté sérii her od studia Codemasters. V titulu F1 Manager 2022 však dostáváte možnost podívat se do prostředí formulí z pohledu manažerského simulátoru, ve kterém více než kdy jindy záleží na vašem úsudku a schopnosti vést celý tým. V rámci vaší cesty se staráte o zázemí, zkušené inženýry i reklamu či vývojové technologie, tedy vše, co se očekává od prvotřídní manažerské hry. 

F1 Manager 2022 - výběr týmu

Vývojáři přišli před několika dny s novým updatem a také se podělili o řadu novinek. Abych vše uvedl na pravou míru, update na verzi 1.10 proběhl již 9. listopadu. Od doby však v rámci zpětné vazby hráčů došlo ještě na menší aktualizaci samotné verze 1.10 o drobné úpravy. V následujících řádcích, se tak podíváme nejen na změny, které přinesla verze 1.10, ale také na novinky z nedávné miniaktualizace.

„Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli po aktualizaci aplikace F1® Manager 2022 1.10, jejíž podrobnosti naleznete zde. Dnes se s vámi můžeme podělit o další novinky týkající se nadcházející podpory hry.“ – Frontier Developments

  • V rámci aktualizace 1.10 došlo ke změnám a úpravám v rámci značení a sponzorů na trati v Monaku. Byla aktualizovány obrubníky v osmé zatáčce na okruhu Paul Ricard a zároveň byl vyřešen problém způsobující nesprávné zobrazení 3D mapy při použití ultra-širokoúhlých monitorů.
  • Došlo k odstranění otravné hlášky EULA, která se již nezobrazuje při spuštění, pokud hráč obnoví výchozí nastavení hry.
  • V rámci simulace závodu došlo k aktualizaci pravidla VSC / SC / červená vlajka ve volných trénincích, včetně odstranění omezení DRS po červené vlajce. Byly vyřešeny případy, kdy příkazy jezdce ovlivňovaly rychlost v podmínkách Safety Caru nebo virtuálního Safety Caru.
  • Aktualizován výpočet „Odhadovaného času závodu“ v zobrazení strategie a upraveny návrhy přednastavených strategií, aby byly konkurenceschopnější.
  • Opraven problém, kvůli němuž umělá inteligence po červené vlajce v kvalifikaci nedoplňovala palivo, což vedlo k DNF.

Začátkem prosince je následně očekávána další aktualizace. Vývojáři se i nadále zaměřují na vylepšování hry a tato aktualizace bude řešit efekt DRS v závodech a vozy, které se neodlepují – a to jak v rámci Safety Caru, tak v běžných podmínkách závodu.

Více podrobností naleznete zde.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.