Far Cry 3 - náhledovka

Far Cry 3 je k dispozici zdarma na Ubisoft Store

7. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Měsíc před vydáním nejnovějšího pokračování se nám Ubisoft rozhodl nadělit starší Far Cry 3 zcela zdarma. Pospěšte si, nabídka platí jen několik dní!

Na oficiální stránce obchodu si až do této soboty 11. září do 8:30 našeho času můžete vyzvednout standardní edici hry Far Cry 3 zdarma na platformě Ubisoft Connect. Po aktivaci vám již titul zůstane navždy ve vaší knihovně. Ubisoft tím pravděpodobně reaguje na brzké vydání Far Cry 6, které na monitory našich počítačů a konzolí přistane 7. října letošního roku. V případě zájmu můžete zakoupit i deluxe edici, která se v současné době prodává za přibližně 30 eur.

Hru si můžete vyzvednout pomocí tohoto odkazu.

Níže se můžete mimo jiné podívat na oficiální přibližně 80minutovou ukázku z hraní nového dílu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.