Flintlock představuje rozmanitost svého herního světa

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: A44 Games

Jak už jsme informovali minule, Flintlock: Siege of Dawn je chystaným akčním RPG od tvůrců A44 Games, z jejichž dílny pochází také hra Ashen. Titul vás zavede do starověké doby, kde byly se střetává střelný prach s magií. Postavte se samotným bohům a stvůrám z podsvětí, které byly na zemský povrch vypuštěny skrze dveře na onen svět. Armáda nemrtvých se snaží vyhubit veškerý život, a tak se lidé ocitli na pokraji zániku. Nor Vanek spojí síly s magickým stvořením a společně tak vyrazí vstříc poslední velké bitvě.

Flintlock: Siege of Dawn v novém videu ukazuje svůj tajuplný svět rozdělený do tří velkých zón s unikátní podobou prostředí díky různým architektonickým stylům. Autoři se chtějí zaměřit na to, aby velký otevřený svět působil živě s mnoha drobnými detaily. Navíc se hráče nezdráhají odměnit patřičnými výhodami, pokud se rozhodnou prohledat každý kousek mapy. Velkou inspirací pro ztvárnění flóry byl autorům Nový Zéland, jehož krásy přenesli do své hry. Unikátní nemá být pouze herní prostředí, ale především samotní bohové. Každý má mít zcela jinou osobnost i bojový styl a svým monumentálním zjevem vám jasně dají najevo, že s nimi není radno si zahrávat.

Titul má vyjít ještě v tomto roce na PC (Steam i Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox Series One, Xbox Series X/S a dostupný bude také skrze Game Pass.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn